Rokgrupa “CanZone” izdod fizisko albumu “High Time” un izziņo prezentācijas koncertus

CanZone
CanZone

28. aprīlī ar koncertu bārā “Nemiers” pašmāju grupa “CanZone” svinēs sava pirmā mūzikas albuma “High Time” iznākšanu taustāmā formātā. Atklāšanas koncertā uz īpašas skatuves tiks prezentētas savdabīgās skārdroka skaņās ieaustas desmit oriģināldziesmas, kā arī videoklips jaunākajam singlam – “Kliedz bez skaņas”. Grupa aicina uz prezentācijas koncertiem arī Liepājā, Daugavpilī, Rēzeknē un Liepupē.

Jaunākais singls no albuma – “Kliedz bez skaņas” – iezīmē “High Time” kopējo noskaņu. Grupas vokāliste Dagnija precizē: “Trauslums un spēks, nepieradinātība, emocionalitāte, kaisle un dramatisms, kas neietilpst noteiktos rāmjos – tā pavisam īsi varētu raksturot gan šīs dziesmas, gan albuma konceptuālo virzību”.

Dziesmas video, kas tiks prezentēts 28. aprīļa koncertā un kardināli atšķirsies no visiem iepriekšējiem grupas videoklipiem, dienas gaismu ieraudzīs, pateicoties radošajai apvienībai machinaLID: “Ēnu teātra tehnikā veidotais dziesmas video tapis, iedvesmojoties no Hansa Kristiana Andersena nemirstīgās pasakas par nelokāmo alvas zaldātiņu, trauslo papīra dejotāju un viņu kvēlo bezvārdu mīlestību”.

Tuvākajos mēnešos grupa “CanZone” dosies albuma koncertturnejā un būs sastopama, skatāma un klausāma vairākās Latvijas pilsētās. Plānots, ka koncertu saraksts vēl tiks papildināts un turpināsies rudenī. Albumu “High Time” iespējams iegūt grupas koncertos, kā arī mūzikas veikalos, bet elektroniski – grupas “CanZone” Bandcamp profilā: https://canzone.bandcamp.com/ Dziesmas klausāmas arī populārākajās straumēšanas vietnēs.

Albuma vāciņa noformējumu veidojusi māksliniece Laura Kuzņecova (izmantotā fotogrāfija: Līga Pētersone).

Be the first to comment

Leave a Reply