Rokgrupa CAL¡CO izdod singlu “Parīt Saies”

Spread the love

Šī gada 1. februārī, rokgrupa ‘’CAL¡CO’’ izdod singlu ‘’Parīt Saies’’, kas tapis sadarbībā ar ierakstu studiju ‘’Gateris’’ Šis ir grupas trešais singls no gaidāmā albuma, kuru ir plānots izdot šī gada pavasarī.

Dziesmas ideja radās grupas solo ģitāristam Rūdim Siliņam kādā ģitārspēles nodarbībā ar domu sarakstīt skaņdarbu par kāda neveiksminieka ikdienu. Tas ir stāsts par neizdošanos, muļķīgiem lēmumiem un pozitīvas attieksmes saglabāšanu, neskatoties uz ārējiem apstākļiem.

‘’Man šķiet, ‘’Parīt Saies’’ lieliski parāda mūsu skaņas daudzpusību,’’ stāsta grupas solists Eduards Brūns. ‘’Mēs cenšamies savienot mums pazīstamās roka žanra skaņas ar interesantām klavieru un trombona partijām, ar ko mums palīdzēja Jānis Kalvāns (grupas ‘’Nova Koma’’ ģitārists) dziesmas ieraksta procesā.’’

‘’CAL¡CO’’ uzsāka savu darbību 2021. gadā, apvienojoties sešiem mūziķiem no Jūrmalas. Līdz šim grupa ir izdevusi trīs studijas singlus: ‘’Saki Man’’, ‘’Suns Rej’’ un ‘’Parīt Saies’’, uzstājusies vairākos festivālos, ieguvusi jauno grupu konkursa ‘’Hadrons 2023’’ skatītāju simpātiju balvu un turpina aktīvi koncertēt. Grupā spēlē Ričards Dubrovskis (bass ģitāra), Paulis Dubrovskis (trombons), Rūdis Siliņš (solo ģitāra), Artūrs Brūns (sintezators), Eduards Brūns (ritma ģitāra un vokāls) un Rojs Pinnis (bungas).

Klausies singlu ‘’Parīt Saies’’ visās straumēšanas platformās un seko līdzi jaunākajām grupas aktualitātēm viņu instagram, facebook un youtube kanālos.

Be the first to comment

Leave a Reply