Rokgrupa Bloody Heels noslēdz līgumu ar Frontiers ierakstu kompāniju un gatavojas otrā albuma izdošanai

Pašmāju grupa Bloody Heels nāk klajā ar lieliem jaunumiem – 2020. gadā grupai iznāks otrais studijas albums, kas tiks izdots Frontiers Music Srl paspārnē.

Frontiers Music Srl ir viena no zināmākajām mūzikas ierakstu kompānijām rokmūzikā, un tagad tai pievienosies arī jaunie mūziķi no Latvijas. Frontiers sadarbojas ar tādām pasaulē pazīstamām grupām kā Whitesnake, Journey, Nazareth, Boston, Toto un daudzām citām.

“Rakstot otro albumu, negribējām ierobežot sevi vai iekļauties kādā konkrētā žanrā vai “rāmī”, daudz eksperimentējām, un to noteikti varēs saklausīt. Šis albums būs “tumšāks” un “smagāks” kā mūsu pirmais albums, bet tajā pašā laikā tas būs arī melodisks. Vienu gan varam pateikt – dziesmas mums personiski nozīmē ļoti, ļoti daudz, un mēs esam pagodināti un priecīgi, ka otrais albums tiks izdots internacionāli ar Frontiers palīdzību! “, komentē mūziķi.

Bloody Heels aktīvu darbību sāka 2012. gadā un līdz šim grupa ir izdevusi EP “Summer Nights”, debijas albumu “Through Mystery”, divus videoklipus un turpina regulāri koncertēt Latvijā un Eiropā. Oktobra sākumu grupa pavadīja koncerttūrē pa Vāciju, Nīderlandi un Beļģiju, un šajā nedēļas nogalē Bloody Heels dosies uz Somiju, kurā uzstāsies kopā ar labi zināmo zviedru rokgrupu Crashdïet.

Be the first to comment

Leave a Reply