Rīgā viesosies vācu post-metal/experimental rock grupa The Ocean

29.augustā klubā Melnā Piektdiena viesosies vācu post-metal/experimental rock grupa The Ocean (The Ocean Collective). Viņus iesildīs pašmāju apvienība Eyrth.

The Ocean daiļrade ir sajaukums no eksperementālā roka un tehniskā metāla, kurš piepildīts ar klasisko mūziku ar elektroniskām skaņām. Pati grupa sauc savu stilu par ambient soundtrack doomrock.

Kolektīvs dibināja mūziķis Robins Staps (Robin Staps) 2000 .gadā. Kopumā grupa spelejuši 40 mūziķi.

Pats pirmais koncerts notika 2002.gadā puslegāla vācu klubā Eimer Club. Drīzumā arī nāca gaismā pirmais CD Islands/Tides – 30 garā kompozīcija, kur bija gabali no live uzstāšanām.

2003 .gadā grupa noslēdza līgumu ar leiblu Make My Day Records un izlaida ЕР Fogdiver , kurā bija 5 kompozīcijas. Šo momentu var saukt par noteicošo grupas vēsturē, jo tieši pēc Fogdiver par viņiem sāka runāt kritiķi. Kopumā grupa izlaida 7 albumus: Fluxion (2004), Aeolian (2005), Precambrian (2007), Heliocentric (2010), Anthropocentric (2010), Pelagial (2013), Phanerozoic I: Palaeozoic.

The Ocean uzstājās visā Eiropā un daudzās pasaules valstīs, ka arī Vācijā, Austrijā, Holandē, Beļģijā, Čehijā un Poliāa ar trisdienu tūri, ieskaitot arī festivālus: Summer Breeze (Vācija), Brutal Assault (Čehija) un St Feliu (Spānija). The Ocean nenogurst pārsteigt publiku. Grupa turpina atvērt jaunās muzikālas teritorijas, miksējot savas firmas skaņas ar klasiku, maigiem elektroniskiem gabaliem un neticamu dinamiku.

Be the first to comment

Leave a Reply