Rīga uzstāsies post punk grupa “Motorama”

17. janvārī klubā Melnā Piektdiena uzstāsies post-pank grupa no Krievijas – Motorama.

Motorama ir krievu post-punk grupa no Rostovas, Donas, Krievijā, kura tika izveidota 2005. gadā. Grupa ir ieguvusi popularitāti ne tikai Krievijā, bet arī ārzemēs un savā mūzikas izaugsmē nokļuvuši līdz pat Dienvidamerikai. Viņi ir izdevuši četrus studijas albumus, divus mini albumus un vairākus singlus. Motorama 2012.gadā ir noslēguši līgumu ar franču leiblu “Tailtres”.

Pirmais albums tika ierakstīts 2008. gadā ar nosaukumu “Horse”, bet jau 2009. gadā iznāca grupas EP “Bear”. Ārzemju tūrē Motorama aizbrauca 2011.gadā iekļaujot tajā Dienvidameriku. Grupa savu otru un trešo ierakstu izlaida jau zem iepriekš minētā franču leibla “Tailtres”. 2017.gadā grupa saņēmusi pasaules atzinību un devās tūrē uz Ķīnu, Japānu, Honkongu un Taivanu.

No citiem kolektīviem Motorama atšķiras ar unikālo stilu un estētiku. Mūziķi aktīvi izmanto dzimtās zemes elementus savos video. Turklāt viņi arī veido savus klipus no padomju laika mākslas un dokumentālajām filmām.

Grupa izpilda dziesmas angļu valodā. Motorama piesaista ar to, ka grupas vokālista, Vladislava Paršina, balss tiek salīdzināta ar Joy Division līdera Iana Kērtisa (Ian Curtis) balsi. Apvienības dziesmas nav depresīvas, tās drīzāk ir pilnas ar neoromantisma iezīmēm, pati mūzika ir gaiša un melanholiska.

Rīgā Motorama viesosies ar programmu, kura veidota no viņu jaunākajā albumā “Many Nights” (2018) iekļautajām kompozīcijām.

Be the first to comment

Leave a Reply