Rīgā uzstāsies leģendārie amerikāņi “Corrosion of Conformity”

Spread the love

Pirmdien, 8.jūlijā, klubā Melnā Piektdiena, uzstāsies leģendārais stouner/sludge kolektīvs no Ziemeļkarolīnas «Corrosion of Conformity». Koncertu iesildīs viena no pašmāju smagās mūzikas grupām «Sanctimony».

«Corrosion of Conformity» svin priekšgājēja Peipera Kīnana (Pepper Keenan) atgriešanos ar jaunāko studijas albumu «No Cross No Crown» (Nuclear Blast,2018) un dodas «Deliverance Revival Tour MMXIX» tūrē. Tūri iesākot Eiropā un noslēdzot Amerikas Savienotajās Valstīs.

«Corrosion of Conformity» jaunais albums ir īpašs ar to, ka viņu pēdējais ieraksts tika izlaists pirms 10 gadiem, albums «No Cross No Crown» kļuva par svarīgu notikumu smagās mūzikas pasaulē. Tagad «Corrosion of Conformity» dodas pasaules tūrē, kuras laikā grupa viesosies arī Rīgā. Peipers Kinans (Pepper J. Keenan) grupas ģitārists un vokālists stāsta:

«Rids (Reed Mullin, bundzinieks) man piezvanīja un piedāvāja nospēlēt dažus koncertus», saka solists un ģitārists Peipers Kinans.

Jaunais grupas albums skan tikpat labi kā albums «In The Arms Of God» . Atsevišķi dziesmu fragmenti atgādina kompozīcijas «Wiseblood» un «Deliverance».

Koncertu iesildīs latviešu death`n`roll grupa «Sanctimony», kura ir dibināta 1994. gadā. Grupa ir uzkrājusi ilgstošu koncertu pieredzi Latvijā un Eiropā. «Sanctimony» līdz šim ir iesildījuši tādas zināmas ārzemju grupas kā «Judas Priest», «Whitesnake», «Entombed», «Dismember». «Sanctimony» šobrīd strādā pie jaunā materiāla, kura pirmos vēstnešus ir plānots ierakstīt jau tuvākajā nākotnē.

Koncerta sākums plkst. 20:00, klubs vaļā no plkst. 19:00. Biļetes iespējams iegadāties vietnē ticketshop.lv.

Be the first to comment

Leave a Reply