Rīgā uzstāsies death metal leģendas VADER

Šoruden VADER , HATE un THY DISEASE ir atkal apvienojušies, lai sniegtu vairākus koncertus gan  Skandināvijā, gan Baltijas valstis.

“Final Declaration: Northern 2022 Tour” tūres ietvaros poļu death metal leģendas VADER kopā ar poļu black metal grupu HATE un industrial death metal grupu THY DISEASE uzstāsies arī Latvijā.

Koncerts notiks šo piektdien, 2. septembrī Rīgā, klubā REPUBLIKA.

VADER –  poļu death metal veterāni. Darbojoties kopš 1983. gada, viņi ir attīstījuši klasisku, taču aizraujošu un agresīvu stilu. Sākot kā heavy metal grupa, VADER galu galā pārgāja uz thrash un speed metal, bet un pēc tam, astoņdesmito gadu beigās, kļuva par death metal grupu.

VADER neapšaubāmi ir viena no Eiropas spēcīgākajām un cienījamākajām ekstrēmā metāla grupām. Visus šos gadus viņi ir iekarojuši gandrīz visu planētu un kļuvuši par vienu no visbiežāk Polijā bāzētajām tūrējošām grupām. 2020. gadā grupas laida klajā 16 albumu ar nosaukumu “Solitude in Madness” (Nuclear Blast Records).

HATE — ekstrēms black un death metāla sajaukums. Grupa ir aktīva kopš 1990. gada un  nepārtraukti attīstās no klasiskā death metāla brutāli atmosfēriskā formā, ko spēcīgi ietekmē slāvu mitoloģija un tradīcijas. Grupa savu 12 albumu “Rugia” laida klajā 2021. gada oktobrī (Metal Blade Records).

THY DISEASE —poļu industriālā death metal grupa no Krakovas, dibināta 1999. gadā. Grupas mūzikā apvienoti mūsdienu groove un death metal elementi un ir jūtama spēcīga industriālās  mūzikas ietekme. Dziesmu teksti parasti ir par nihilismu, apokalipsi un karu. Grupas septītais albums „Transhumanism” tika izdots 2019. gadā.

Sastāvu papildinās black metal grupa no Floridas purviem – The Noctambulant  un thrash / crossover metal grupa no Somijas – TakaLaiton.

Koncertu Rīgā organizē koncertaģentūra THP PRODUCTION un klubs REPUBLIKA

Koncerta sākums: 18:30

Koncerta norises vieta: Mazā Pils iela 11, Rīga

Biļetes iepriekšpārdošanā biļešu tirdzniecības vietnē ticketshop.lv:

ticketshop.lv/site/events/view/4129

Be the first to comment

Leave a Reply