Rīgā koncertēs shoegaze apvienība “Nothing”

9. aprīlī Rīgā, mākslas centrā „NOASS” notiks Filadelfijas shoegaze apvienības „Nothing” koncerts.

„Nothing” pirmsākumi meklējami hardcore un punk mūzikas lauciņā, kad grupu 2010. gadā izveidoja tās līderis Domeniks Palermo (Dominic Palermo), kurš iepriekš bijis Filadelfijas hardcore apvienību „Horror Show” un „XO Skeletons” dalībnieks. Lai arī gadu gaitā „Nothing” sevi pierādījuši kā prominentus shoegaze un indīroka pārstāvjus, saites ar smago mūziku tai saglabājušās – grupas albumus joprojām izdod „Relapse Records” un „Nothing” ilggadējais basģitārists Arons Hērds (Aaron Heard) ir metalcore grupas „Jesus Piece” solists, tiesa gan, pavisam nesen viņa vietu grupā ieņēmusi basģitāriste Kristina Mišele (Christina Michelle).

„Relapse Records” grupas potenciālu pamanīja ātri un šīs ierakstu izdevniecības paspārnē izdoti visi četri „Nothing” albumi, pēdējais no kuriem –

„The Great Dismal” – iznācis 2020. gadā, savukārt pagājušā gada nogalē tika izdota izlase „The Great Dismal B-sides”, kas ļauj ieskatīties albuma tapšanā, iekļaujot arī trīs nedzirdētas un albumā neiekļautas dziesmas. Tieši šos ierakstus „Nothing” prezentēs koncertā Rīgā.

Mākslas telpa „NOASS” atrodas AB dambī 2. Ieeja no 19:00, koncerta sākums 20:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē https://ticketshop.lv. Koncertu rīko „Circle Pit Shows”.

Be the first to comment

Leave a Reply