Rīgā koncertēs “Septicflesh” un “Krisiun”

FOTO: Septicflesh
FOTO: Septicflesh
Spread the love

Trešdien, 10.aprīlī Rīgā – Klubā MELNĀ PIEKTDIENA viesosies brazīliešu smagā metāla apvienība Krisiun un grieķi Septicflesh. Muziķus iesildīs grupas Diabolical un Dead Shape Figure.

Krisiun pastāv no 1990. gada, savas pastāvēšanas laikā tā izdevusi jau 12 albumus. Grupas sastāvā joprojām darbojas vokālists/basists Alex Camargo, ģitārists Moyses Kolesne un bundzinieks Max Kolesne. Krisiun izpilda death metal, līdzīgi Nile un Deicide daiļradei. Latvijā brazīlieši ir labi pazīstami – 2016. gada aprīlī Krisiun klubā Melnā piektdiena grupu Cannibal Corpse, bet 2006. gada martā uzstājās Juglas klubā Salamandra.

Grieķu grupa SepticFlesh dibināta 1990. gadā. Grupas sastāvs: Sotiris Vagenas (vadošā ģitāra), Set Siro Anton (basģitāra un vokāls), un Kristos Antonio (Christos Antoniou) (ģitāra). Jau 1991. gada decembrī dienasgaismu ieraudzīja pirmais EP: Temple of the Lost Race. Pēc neilga brīža grupa izjūk un atjaunojas ar iepriekšējo nosaukumu, bet jaunais nosaukums rakstās jau bez atstarpes – Septicflesh.

Sākums plkst. 19.00, klubs vaļā no plkst. 18.00.

Biļetes iespējams iegadāties vietnē www.ticketshop.lv, kā arī koncerta dienā kluba kasē.

Be the first to comment

Leave a Reply