Rīgā atgriežas ASV post-hardcore apvienība “Touché Amoré”

Svētdien, 18. jūnijā Tallinas kvartālā, koncertvietā “Tu jau zini kur” notiks ASV post-hardcore apvienības “Touché Amoré” koncerts. To iesildīs spāņi “Boneflower” un pašmāju alternatīvā rokgrupa “Indygo”.

“Touché Amoré” pie apvāršņa parādījās 2007. gadā, laikā, kad post-hardcore žanrs lēnām sāka piedzīvot norietu, taču bija viens no būtiskiem dzinuļiem šīs mūzikas aktualizēšanā un kā svaigas vēsmas tā laika hardcore un punk skatuvēs. Pirmais “Touché Amoré” albums “…To the Beat of a Dead Horse” tika izdots tieši pirms 14 gadiem – 2009. gada jūnijā, cita starpā ietekmīgās post-hardcore grupas “Thursday” solista Džefa Riklija (Geoff Rickly) ierakstu izdevniecības paspārnē un nonāca vairāku mūzikas izdevumu tā gada labāko albumu topos. Kopš rašanās, grupa vienmēr aktīvi koncertējusi un tā “Touché Amoré” ātri nonāca nozīmīgu smagās mūzikas festivālu programmās un devas tūrēs ar “La Dispute”, “Rise Against”, “Architects”, “Circa Survive”, “Converge” un daudziem citiem, savukārt grupas trešais albums “Is Survived By” iekļuva ASV “Billboard” top 200 pirmajā simtniekā.

Jāpiemin, ka 2012. gadā “Touché Amoré” sniedza izpārdotu koncertu Rīgā, klubā “Nabaklab”.

Kā iesildītāji 18. jūnija koncertā uz skatuves kāps pieredzējuši spāņu post-hardcore apvienība “Boneflower” un pašmāju rokgrupa “Indygo”.

“Tu jau zini kur” atrodas Tallinas kvartālā, Tallinas ielā 10-3. Ieeja no 18:00, koncerta sākums 19:00, biļetes pieejamas interneta vietnē https://ticketshop.lv

Be the first to comment

Leave a Reply