Rīdziniekus un viesus sestdien priecēja 8. “Ielu Mūzikas Diena”

Foto: Jānis Vēliņš
Spread the love

Ostas svētku ietvaros, sestdien, 18. augustā notika Ielu Mūzikas Diena sešās dažādās Rīgas vietās: Zviedru vārtos, Smilšu ielā, Valņu ielā, Kaļķu ielā, Rīdzenes ielā un Bastejkalnā, ieskandinot Rīgu ar vidažādāko žanru mūziku un pulcējot vienkopus vairāk kā 130 mūziķus un grupas no visas Latvijas.

“Paldies rīdziniekiem un visiem pilsētas visiem par mūziķu atbalstīšanu tik kuplā skaitā. Gan mūziķi, gan mēs paši, organizatori, esam ļoti priecīgi un pateicīgi par tādu skatītāju līdzi jušanu un atbalstu. Lepojos, ka ielu mūzikas kultūra lēnām, bet daudzpusīgi un kvalitatīvi attīstās Latvijā, mainās cilvēku attieksme un domāšana pret to. No mūziķu puses katru gadu saņemam arvien vairāk pieteikumus, ne tikai no tiem, kas muzicē jau gadu no gada, bet arī jaunajām “zvaigznēm”, apliecinot to, ka šādi svētki ir nepieciešami. Man vienmēr prieks redzēt, ka ar mums kopā vēl ir tie, kas ir uzauguši kopā ar Ielu mūzikas dienu un vēl vairāk par jauniem talantiem, kas šogad spoži sevi parādīja, izpelnoties skatītāju smaidus un ovācijas. Uz tikšanos nākamgad!” gandarīti stāsta par Ielu Mūzikas dienas norisi tās producente Linda Krūkle.

Foto: Jānis Vēliņš
Foto: Jānis Vēliņš
Foto: Jānis Vēliņš

“Ielu Mūzikas Diena” ir iespēja savas sajūtas darīt zināmas mūsu pilsētai un dalīties tajās ar citiem, muzicējot. Iepriekšējos gados “Ielu Mūzikas Dienā” piedalījušies dalībnieko no Latvijas, Vācijas, Nīderlandes, Čehijas, Lietuvas, Ukrainas, nemaz neskaitot visus vienkāršos garāmgājējus, kuriem bija iespēja iesaistīties mūzikas meistarklasēs un veidot kompozīcijas ar profesionāliem mūziķiem. Vairāk informācijas: www.ielumuzika.lv

Foto: Jānis Vēliņš
Foto: Jānis Vēliņš
Foto: Jānis Vēliņš

“Ielu Mūzikas Diena” norisinās Rīgas brīvostas pārvaldes rīkoto “Ostas svētku” ietvaros. Krāšņā “Kanāla regate”, “Ielu mūzikas svētki” un “Krastu mačs”, kā arī lieliem un maziem draudzīgas aktivitātes Rīgas brīvostas paviljonā “Aquatorium” un muzikālu strūklaku un ūdens gaismu šovs naksnīgās Rīgas kanālā Kronvalda parkā, tas viss šogad ostas svētkos, uz kuriem aicina Rīgas Brīvostas pārvalde. Vairāk informācijas par “Ostas svētkiem” www.rigassvetki.lv un facebook.com/RigasBrivosta.

Be the first to comment

Leave a Reply