Revelation Attic izdod singlu “Future Being Invented”

Melodiskā/simfoniskā metāla grupa Revelation Attic šodien, 9. martā, ir publicējuši videoklipu savam jaunajam singlam “Future Being Invented”. Šis ir trešais singls no gaidāmā otrā grupas albuma ar tādu pašu nosaukumu – “Future Being Invented”.

Grupu Revelation Attic 2017. gadā izveidoja Guntis Lielpēteris un Rasa Lielpētere.  2018. gadā viņi laida klajā savu debijas albumu “The Cradle of Life”, kas sastāvēja no  9 dziesmām. Gadu vēlāk grupa publicēja metāla versiju Ziemassvētku dziesmai “Hark, Herald Angels Sing”. 2020. gadā Revelation Attic izdeva 2 jaunus singlus / mūzikas videoklipus – kaverversiju The Cranberries dziesmai “Zombie” un grupas oriģināldziesmu “Agony”. Abi grupas dalībnieki pārsvarā raksta mūziku kopā, savukārt dziesmu tekstu autore ir Rasa.

Grupa atklāj, ka šīs dziesmas vēsts ir ar apokaliptisku ievirzi, proti, par Pēdējiem laikiem. Par to, kā pasaule degradējas morāli, tajā pat laikā strauji attīstās tehnoloģiski. Klausītāji tiek aicināti izvērtēt savu dzīvesveidu, vērtības, izvēli, uzskatus, rīcību, piederību, jo no tā ir atkarīgas viņu izredzes tikt vai netikt izglābtiem no mūžīgā soda.

Videoklipu šai dziesmai veidoja Ignatedesign.tv. Šī bija grupas pirmā sadarbība ar Ingatedesign.tv. Revelation Attic ir pagaidām vienīgā grupa no Latvijas, ar kuru šī kompānija ir sadarbojusies.

„Future Being Invented”, kā arīdzan pārējās grupas izdotās dziesmas, ir klausāmas vietnē YouTube un pieejamas visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē, tostarp Spotify, iTunes, Deezer, Pandora, Amazon Music Unlimited, u.c.

Be the first to comment

Leave a Reply