Revelation Attic izdod savu “Hark, the Herald Angels Sing” versiju

FOTO: Revelation Attic

Simfoniskā/melodiskā metāla grupa Revelation Attic izdod savu versiju Ziemassvētku dziesmai „Hark, the Herald Angels Sing”. 

Šim Ziemassvētku korālim ir piešķirts jauns skanējums metāliskās noskaņās, ar domu iepriecināt svētkos arī tos klausītājus, kas labprāt ikdienā klausās metāla vai roka mūzikas žanrus, kā arī popularizēt šāda veida Ziemassvētku dziesmu skanējumus.

Grupu Revelation Attic 2017.gadā izveidoja Guntis un Rasa Lielpēteri. Grupas dalībnieki izpilda pašu rakstītas dziesmas.

Pagājušajā gadā grupa izdeva savu debijas albumu “The Cradle of Life”, kurā ir 9 dziesmas. Visa grupas mūzika ir angļu valodā, lai viņu mūzika aizsniegtos pāri Latvijas robežām. Grupas Revelation Attic mūzika papildina latviešu mūzikas spektru ar simfonisku un melodisku metāla mūzikas skanējumu, kas latviešu mūzikai nemaz nav tik ierasti. 

Jaunā grupas Revelation Attic Ziemassvētku dziesma, kā arī pārējās dziesmas ir klausāmas vietnē Youtube un pieejamas visās populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes platformās visā pasaulē, tostarp Spotify, iTunes Deezer un citās.

Be the first to comment

Leave a Reply