REINIS LIEPA izdod singlu “Always Empty”

FOTO: Mārtiņš Garais

Mūziķis, grupas “Street Conference” līderis un šova X Faktors Latvija 3. sezonas pusfinālists REINIS LIEPA vasaras sākumā izdod videoklipu akustiskajai dziesmai “Always Empty”.

Jaunizdotā kompozīcija iekļauta 2020. gada decembrī izdotajā grupas minialbumā “Satan Is Coming To Town”. Dziesmas noskaņa atspoguļo Reiņa tā brīža sajūtas – dziesma ierakstīta, māksliniekam darbojoties vienatnē, grupas sastāva maiņas dēļ. Ieraksts tapis Kārļa Šteiņmaņa (“KS Records”) studijā Jelgavā.

“Videoklips sākotnēji ir filmēts bez konkrētas idejas un galvenās domas. Stāsts izveidojās filmēšanas procesā, un tā tematika pavisam loģiski atspoguļoja mani šobrīd”, stāsta mākslinieks.

Klipā redzamas divas Reiņa puses – nevis labā un ļaunā, kā pierasts domāt, bet gan vecā un jaunā jeb pilnveidotā Reiņa versija, kas pamet veco ar jaunām iemaņām, zināšanām, pieredzi un izskatu. Arī filmēšanās norisināja dažādās dienās, par ko liecina mūziķa atšķirīgais izskats un pat tēls.

Videoklips dziesmai “Always Empty” izveidots sadarbībā ar multimākslinieku Ēriku Saksonu.


Lai arī Reinis X Faktora 3.sezonā finišēja kā ceturtais, viņš jau ir paspējis izdot 2 minialbumus – “22:45” jeb “Quarter To Eleven” un “Satan Is Coming To Town”, kā arī 2 singlus latviešu valodā – “Lai Naktīs” un “Pustumsā”. Ieraksti veikti kopā ar grupu “Street Conference”, kurā uz brīdi Reinis darbojās viens, taču tagad atkal no jauna ir nokomplektējis sastāvu. Dziesmas iespējams noklausīties visās lielākajās mūzikas straumēšanas platformās.

Be the first to comment

Leave a Reply