“Purple Negative” izdod jaunu dziesmu un video “Fluorescent Lights”

Pašmāju alternatīvās rokmūzikas apvienība “Purple Negative” izdod jaunu dziesmu un savu pirmo videoklipu “Fluorescent Lights”.

Jauno videoklipu iespējams skatīties grupas “YouTube” kanālā, bet no 16. decembra klausīties arī lielākajā daļā mūzikas straumēšanas platformu. Videoklips tapis sadarbībā ar režisori Kristiānu Šukstu un operatoru Krišjāni Pleiko. “Fluorescent Lights” ir pirmais singls kopš grupas pērn izdotā debijas EP “SOAP”. 

Dziesmas “Fluorescent Lights” vārdi stāsta par sabiedrības pārlieko pretenciozitāti un tieksmi pēc perfekcijas. Cik noderīgi ir aizmirst cilvēku uzspiestos ideālus un atrast veidu, kā justies ērti pašam savā ādā un prātā.

“Purple Negative” ir 2017.gadā izveidota grupa no Rīgas, kas izkopj savu alternatīvā un indie-roka skanējumu. Līdz šim kvartets izdevis debijas EP “SOAP”, kā arī singlus “Poison Ivy” un “Your Ignorance”. “Purple Negative” sastāvā ir Elīza Daine (vokāls/ritma ģitāra), Roberts Gromovs (vadošā ģitāra), Kārlis Pūķis (basģitāra) un Emīls Lapiņš (bungas).

Atnāc un nosvini dziesmas “Fluorescent Lights” videoklipa izdošanu jau 28.decembrī, klubā “Leningrad”!

Be the first to comment

Leave a Reply