Psihedēliskais roks no Pensilvānijas Noasā

Spread the love

Ceturtdien, 1. Jūnijā, mākslas centrā „Noass” – pirmo reizi Latvijā viesosies ASV psihedēliskā roka grupa „Estatic Vision”.

„Estatic Vision” ir grupa no Pensilvānijas, ASV, kas spēlē psihedēliskā roka labākajās tradīcijās, nebaidoties skanējumu bagātināt ar stoner, blues, krautrock un citu žanru piejaukumiem.

Grupas radusies vien 2013. gada sākumā, bet jau guvusi pamatīgu popularitāti un panākumus, kā pamatā viņu savdabīgais skanējums un enerģiskie koncerti.

Skrējiens pēc atzinības sākās ar debijas albuma “Sonic Praise” (2015) izdošanu ietekmīgās mūzikas izdevniecības “Relapse Records” apgādā, kam sekoja albuma atbalsta tūre kopā ar ar grupām “Enslaved” , “YOB” , “Red Fang” , kas tikai nostiprināja mūziķu popularitāti žanra cienītāju lokā.

Viesošanās leģēndārajā “Roadburn” festivālā, koncertēšana Eiropā un otrā albuma “Raw Rock Fury” (2017) izdošana, kas grupas skanējumu padarījis vēl psihedēliskāku, progressive blues un stoner roka ietekmētu tikai audzē viņu atpazīsatamību un atzinību vēl vairāk arī Eiropā.

Aizgājušā gada maijā grupas jaunākais albums “Elusive Mojo” izdots “HEAVY PSYCH SOUNDS Records” paspārnē un grupa dodas garākā Eiropas koncertbraucienā, kas sāksies maijā ar pieturu Rīgā 1. jūnijā, mākslas centrā “Noass”

 Pasākuma iesildošajā daļā – pašmāju grupa „Advanced Blue” .

Jauna psihedēliskā blūzroka grupa, ar lielu ietekmi no fanka un progresīvā roka. Debijas albums „Ego” izdots 2021. gadā.

Vairāk par pasākumu: https://www.facebook.com/events/5828207677214350

Biļetes iepriekšpārdošanā ticketshop.lv https://ticketshop.lv/lv/events/4768

Be the first to comment

Leave a Reply