Projekts Like2K aicina uz grupas Limp Bizkit koncerta iesildīšanas pasākumu bārā “Republika”

Spread the love

Ceturtdien, 27. februārī, plkst. 21:00 bārā „Republika” notiks grupas „Limp Bizkit” iesildšanas pasākums ar jauno ņūmetāla projektu „Like2K”, kurā ir apvienojušies mūziķi no tādām zināmām Latvijas roka un metāla grupām kā “Eschatos”, “Pūķa Gars”, “Pussy Rock”, “Return To Surface” un “SEIRA”, izpildot labākos ņūmetāla grandu superhītus.

„Like2K” sastāvā ir tādi mūziķi kā Jānis Krumpāns („Return to Surface”), Kaspars Vēvers („Pūķa Gars”), Māris Drīksna, Rihards Rikmanis un Kristaps Vegners no grupas „Pussy Rock”, Egija Ziediņa („SEIRA”), Edgars Gultnieks un Agnese Siksna no „Eschatos”, un citi. Apvienība tika izveidota par godu pasaulslavenās reproka un repmetāla grupas „Limp Bizkit” koncertam Rīgā, kas notiks jau nākampiektdien, 28. februārī „Arēna Rīga”. Taču tas nav vienīgais „Like2K” rašanās iemesls.

Ideja par jauna projekta izveidošanu mūziķiem radās, tāpēc, ka viņi velējās atzīmēt un atcerēties 2000. gadu sākuma ņūmetāla žanrā iesvētīto grupu lielākos hītus, kas vismaz daļēji, ja ne ļoti, ir ietekmējuši pašu un tūkstošiem citu fanu mūzikas gaumes veidošanos arī turpmāk, un savu ietekmi nav zaudējuši vel šodien. Tāpēc koncertā līdzās „Limp Bizkit” skaņdarbiem, skanēs arī tādu grupu kā “Deftones”, “Korn”, “Guano Apes”, “Rage Against the Machine” un “Slipknot” labākās dziesmas. Kā saka grupas dalībnieki: „Nāc un izbaudi, kā tas ir, atgriezties 2000. gadā!”

Informējam, ka jau tagad zināms nākamais „Like2K” koncerts, kas notiks Liepājā, naktsklubā „Fontaine Palace” 7. martā kā „Limp Bizkit” koncerta „afterparty”.

Be the first to comment

Leave a Reply