Pop punk grupa Cacophonics publicē singlu “The Noble and Great”

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Latvijas pop punk apvienība Cacophonics piedāvā noklausīties pirmo dziesmu no maija sākumā gaidāmā albuma “Fast Food is 4 Slow People”. Jaunais singls “The Noble and Great”, kas ir arī albuma atklāšanas dziesma, ir pirmais grupas publicētais ieraksts astoņu gadu laikā kopš 2011.gadā izdotā minialbuma “Thank You for Adding Us”, pēc kura grupa devās ilgākā pārtraukumā, atjaunojot darbību 2015. gadā.

Dziesmas autors ir Ingus Sala, to ierakstījis un miksējis Cacophonics bundzinieks Valērijs Černejs Kalna studijā Tukumā, bet pavadošo videomateriālu montāžu ar kadriem no ieraksta procesa un grupas ārpusstudijas aktivitātēm veicis grupas basists Aivars Daugavietis sadarbībā ar Edgaru Pogožeļski.


Aprīļa laikā Cacophonics plāno publicēt vēl divas dziesmas, bet grupas jaunais un pirmais pilna garuma albums “Fast Food is 4 Slow People” tiks laists klajā maija sākumā, kas tiks atzīmēts ar diska prezentācijas koncertu 10. maijā Latvijas 1.Rokkafejnīcā.


Grupa Cacophonics dibināta 2002. gadā Cēsīs, līdz šim izdevusi 2 minialbumus, 6 singlus, kā arī nospēlējusi aptuveni 250 koncertus, ar tiem viesojoties arī abās pārējās Baltijas valstīs, Slovākijā, Ungārijā, Polijā un Krievijā. 

Be the first to comment

Leave a Reply