PND jauno albumu “Nenosaukts” prezentēs arī Liepājā

Jau šo sestdien, 18. jūnijā Liepājas kultūrvietā „WISE” notiks pankroka lielkoncerts par godu jaunā „PND” albuma „Nenosaukts” iznākšanai. 

„Liepāja nav nejauši izvēlēta kā punk lielkoncerta norises vieta. „PND” rīcībā nekādas precīzas statistikas nav, bet, ja būtu jāmin, kurā pilsētā ārpus Rīgas „PND” ir koncertējuši visvairāk, visticamāk pareizā atbilde ir Liepāja! Tātad tā ir likumsakarīga izvēle.”, par gaidāmo koncertu saka tā ierosinātāji.

Liepājas koncertā piedalīsies tie paši viesi, kas jau pamatīgi sašūpoja peldošo kultūras māju „NOASS” Rīgā maija beigās, kad notika pirmais jaunā „PND” albuma prezentācijas koncerts: jaunās paaudzes monstri „Nikotīņi”, dusmīgās meitenes „ŠŅK”, ska-punk grupa „All Day Long”, Latvijas pankroka celmlauži „Inokentijs Mārpls” un, protams, paši „PND”. Koncerts notiks „WISE”, Liepājā, Alejas ielā 9. „Tas ir dēļu sporta veikals, kafejnīca un kultūrvieta ar savu šarmu, kas noteikti ir jāpiedzīvo klātienē!”, min „PND” solists Pavasars. Protams, koncertā būs iespēja gan iegādāties jauno „PND” albumu, gan citu grupas atribūtiku. Kā sveicienu galvenajiem dalībniekiem, katra grupa nospēlēs kādu pašu aranžētu „PND” dziesmu kaverversiju.

Jaunais albums ir pieejams CD un vinila platē, kā arī straumēšanas pakalpojumā Spotify. Albums tikai nosacīti ir saucams par “studijas”, jo faktiski ierakstīts leģendārājā Vecrīgas klubā „Depo”, līdzdarbojoties skaņu režisoram Gatim Zaķim – 15 albumā iekļautajām dziesmām īpašu skanējumu piedod fakts, ka ieraksts veikts spēlējot vienlaicīgi jeb “dzīvajā” un, protams, tas, ka viss noticis leģendārā kluba „Depo” tumšajās telpās. Albumā iekļautas gan jaunas, iepriekš koncertos neatskaņotas dziesmas, gan arī dziesmas no PND pirmsākumiem, kas netika iekļautas grupas pirmajā albumā “KAS TAS IR PND”. Platē iekļautas arī vairs nepastāvošo Saldus pagrīdes radikāļu grupas „Warps”, Kauguru panku kultūras celmlaužu „Znaki” un leģendāro lietuviešu street punk pārstāvju „Toro Bravo” dziesmu kaverversijas.

Biļetes uz pasākumu iepriekšpārdošanā: https://ticketshop.lv/lv/events/4152    

Be the first to comment

Leave a Reply