Placebo atklāj jaunā albuma izdošanas datumu

Līdz ar otrā singla Surrended By Spies nodošanu klausītāju vērtējumam, “Placebo” beidzot atklāj, ka viņu ilgi gaidītais 8.studijas albums “Never Let Me Go” nāks klajā 25.martā. 

Par pirmo albuma vēstnesi vēl septembrī kļuva muzikāli dzīvespriecīgā kompozīcija Beautiful James, kura tekstuāli vēršas pret sabiedrības aizspriedumiem un aprobežotību. 

Ar Surrended By Spies “Placebo” turpina mūsdienu cilvēka un apkārtējās vides izpēti, kam ieilgušais pandēmijas laiks ir īpašai auglīga augsne. Šajā gadījumā – aizstāvot indivīda privātās dzīves un telpas neaizskaramību. 

Dziesmas rašanos grupas līderis Braiens Molko atceras šādi: 

“Es sāku rakstīt tekstu pēc tam, kad atklāju, ka kaimiņi mani izseko. Pamazām aizdomājos par daudzajiem veidiem, kā ar rasistisko sejas atpazīšanu tehnoloģiju aprīkotais novērošanas kameru tīkls, kas aptver visu pasauli, noārda un pat nozog mūsu privātumu robežas. Kā interneta un mobilo komunikāciju pieaugušās iespējas ļauj būtībā katram lietotājam kļūt vienlaikus gan par savas paša dzīves paparaci, gan tās vērotāju. Un par to kā lielākoties mēs paši nododam privātu informāciju lielo transnacionālo korporāciju rokās, kuru vienīgais mērķis ir ekspluatēt mūs.

Tas ir patiess stāsts, kas tiek izklāstīts caur paranojas prizmu, paužot pilnīgu riebumu pret mūsdienu sabiedrības vērtībām un novērošanas kapitālisma dievišķošanu. Stāstītājs sasniedzis savas sasaistes robežas, bezcerīgi nobijies, bet vienlaikus absolūti nepiekrītošs mūsdienu progresa un zelta Dieva uzvaras gājienam.”

Atgādinām, ka 22.jūnijā “Placebo” sniegs koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē. 

Biļetes vēl pieejamas visā “Biļešu serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā.

Be the first to comment

Leave a Reply