Pirmo reizi Latvijā viesosies stonerrock grupa “Weedpecker”(PL)

FOTO: Weedpecker
FOTO: Weedpecker
Spread the love

Savā šī gada noslēdzošajā mini-tūrē pa Baltijas valstīm dosies stonerrock grupa “Weedpecker” no Polijas. Lutinot mūsu baltu ciltis ar izjustu psihodēlisku un progresīvu rifu sajaukumiem, grupa 7. decembrī viesosies arī Jelgavā, Melno Cepurīšu Balerijā. Koncertu iesildīs pašmāju grupa “NorthBend”.

“Weedpecker” cēlušies 2012. gadā no Polijas sirds, Varšavas kā Dobry brāļu iecere eksperimentēt ar savu rāmo psihodēliskā roka izpausmi un roķīgostoner/grunge skanējumu. Kopš tā laika, grupa izlaidusi kopumā trīs eksperimentāli atšķirīgus albumus, pēdējais būdams šī gada sākumā izdotais “III” zem “Stickman Records”.

Šobrīd grupa sastāv no Dobry brāļiem Wyro un Bartek – ģitāras, Karol – basģitāra un Kuks – bungas, ierindojoties starp spožākajiem Polijas stoner roka pārstāvjiem.

Savā plūstošajā skanējumā, “Weedpecker”progresijas ir kā lidojums zemapziņas plašumos un nerimstošos nirvānas meklējumos. Ar meditatīvi plaukstošām ģitāru partijām, grupa pieskaras “PinkFloyd” psych-prog laikmetam, ko akurāti iestarpina mūsdienu tehniskajā stoner- progrokā. Grupas skanējuma paralēles tiek nereti vilktas ar tādām grupām kā “Elder”, ”KingBuffalo”, ”ElephantTree” un smagākos brīžos ar “AcidKing”.

Grupa kāps uz Melno Cepurīšu Balerija skatuves, Jelgavā jau šo piektdien, 7. decembrī. Koncerta sākums plkst. 22:00.

Biļetes iepriekšpārdošanā(5- 10 eiro) biļešu tirdzniecības vietnē ticketshop.lv. ttps://www.ticketshop.lv/site/events/view/2781 Koncerta laikā filmē un fotogrāfē, pretenziju gadījumā vērsties pie rīkotāja.

 

Be the first to comment

Leave a Reply