Pirmo reizi Latvijā viesosies Grieķijas black metal grupa LUCIFER’S CHILD

Šo piektdien, 19. maijā, pirmo reizi Latvijā, „The Fall Of The Rebel Angels” tūres ietvaros Rīgā viesosies nešķīsta būtne no Grieķijas – melnmetāla grupa LUCIFER’S CHILD. Latvijā grupa ieradīsies kopā ar īpašu viesi – Brazīlijas nāves metāla leģendām NERVOCHAOS. Koncertu Rīgā iesildīs pašmāju nāves metāla grupa DARRVA.

Melnmetāla grupa “Lucifer’s Child” dibināta 2013. gadā Grieķijā, Atēnās un tās radītāji ir ģitārists George Emmanuel (Rotting Christ, ex-Chaostar) un basists Stathis Ridis (Nightfall). Vēlāk viņiem pievienojās vokālists Marios Dupont (Karma Violens)  un bundzinieks Nick Vell (Chaostar), ar kuriem kopā tika ierakstīts debijas albums “The Wiccan”, kas tika izdots 2015. gadā. Pēc debijas albuma izdošanas, pagāja 3 gadi, lai izdotu otro pilnmetrāžas albumu “The Order”. 2018. gada 9. novembrī tas tika laists klajā ar ierakstu kompānijas “Agonia Records” starpniecību.

Ar diviem izciliem pilnmetrāžas albumiem un dzīvām izrādēm nozīmīgākajos metāla festivālos Eiropā, “Lucifer ‘s Child” neapšaubāmi ir viens no daudzsološākajiem šī žanra pārstāvjiem Grieķijā.

Nāves metāla grupa “NervoChaos” radās 1996. gada pavasarī  São Paulu, Brazīlijā ar domu radīt agresīvu un haotisku ekstrēmu mūziku.

“NervoChaos” ir ieguvušī kulta statusu metālmūzikas skatuvē un ir daļa no Brazīlijas ekstrēmās mūzikas skatuves vecākās paaudzes kopā ar tādām grupām kā “Sepultura”, “Chrisiun”, “Rebaeljun” un “Repulse”. Grupas diskogrāfijā ir 11 pilnmetrāžas studijas albumi, un tā pastāvīgi ceļo pa visu pasauli, sniedzot vismaz 100 koncertus gadā – gan klubos, gan festivālos. Šī gada 31. martā “NervoChaos” izdeva savu jaunāko pilnmetrāžas albumu “Chthonic Wrath”, kuru prezentēs arī Rīgas koncertā.

“Darrva” ir pagan nāves metāla grupa no Jelgavas, kas muzicē kopš 2013. gada. Šobrīd, vienīgā aktīvā metāla grupa no Jelgavas. Grupas kontā ir trīs albumi – “Saule Neuzausīs” (2013), “Laika Rats” (2017) un pagājušajā gadā, tieši pirms Ziemassvētkiem izdotais “Ōviš”. Grupas vizītkarte – specfiskie skatuves tērpi un muzikālā spēlēšanas maniere, kurā sajaukti death metal, black metal un pagan metal elementi.

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas vietnē ticketshop.lv:

https://ticketshop.lv/lv/events/4912

Koncerta norises vieta:

Klubs “Republika”
Rīgā, Mazā Pils ielā 11

Koncertu organizē koncertaģentūra “THP Production” un klubs “Republika”

Be the first to comment

Leave a Reply