Piektdien, 2. februārī, grupas “Zig Zag” koncerts Jelgavā

"Zig Zag" | Publicitātes foto
"Zig Zag" | Publicitātes foto
Spread the love

Piektdien, 2. februārī, “Melno Cepurīšu Balerijā”, Jelgavā, spēlēs pašmāju neatkarīgā roka grupa “Zig Zag”. Grupa “Zig Zag” tika izveidota 1985. gadā ar sākotnējo nosaukumu “Ārprāc”. 1987. gadā grupas nosaukums mainīts uz “Zig Zag”.

Patreizējā grupas sastāvā pēdējos gadus darbojas Juris Lasinskis, Uldis Timoško un Jānis Māriņš.

Grupa allaž rotējusi pašmāju mūzikas apritē, kā neatkarīga grupa, kas nekad nav tendējusies kļūt par komercionālu projektu, tieši otrādi – savdabīgi dumpinieki, kas vienmēr darījuši tā, kā diktē viņu sirdsapziņa.

Līdz šim izdoti 5 albumi – “Visas lietas” (1994), “Citrons zog” (1996), “Gadu laiki” (2012), “Signe melo” (2013, ar iepriekš neizdotiem ierakstiem “Es neesmu nervozs, bet manas problēmas ir normālas” 1987 un “Zig Zag” 1988), kā arī “Ēzelītis Iā” (2017).

Grupa, kas savā ziņā ilgdzīvotāja, ar garākiem klusuma brīžiem, bet arvien atgriežas pie klausītājiem ar kādu jaunu ierakstu vai koncertu.

Jelgavas koncertā izskanēs dziesmas no grupas jaunākā albuma “Ēzelītis Iā”, kā arī klasiskie grupas hiti, dziesmas, kurām vārdus zin un dziedāt līdzi var sava dumpinieku paaudze.

Koncerta sākums 22:00
Ieejas maksa 2eur iepriekšpārdošanā ticketshop.lv, 3eur koncerta dienā.
Biļetes uz pasākumu: TicketShop

Be the first to comment

Leave a Reply