Pēc divu gadu pārtraukuma atgriežas mūzikas festivāls “Limbizkvīts”

„Limbizkvīts 3” ir alternatīvs mūzikas festivāls, kas 13. augustā jau trešo gadu norisināsies Limbažu pilsdrupās. Limbažos jau izsenis ir bijušas stipras un pamatīgas roka un alternatīvās mūzikas tradīcijas, tagad šīm tradīcijām ir iespēja atdzimt jaunā kvalitātē vēsturiskā un ainaviskā vietā – Limbažu pilsdrupās. Festivāls iepriekš pulcējis vairākus tūkstošus apmeklētāju, un uz skatuvēm ir kāpuši vairāki desmiti dažādu mūzikas žanru pārstāvju un apvienību.

Arī šogad uz divām skatuvēm kāps tādi mākslinieki kā Pienvedēja Piedzīvojumi, Sudden Lights, Indygo, Baložu Pilni Pagalmi, Bloody Heals, B Optimist, Rusted Wheels, Effekts, Mother of Pearl, 7 dēli, Symbolic, Strapon, Tavas Māsas Nāsis, u.c.

Jaunākos apmeklētājus priecēs burvju triki, un būs iespēja ievingrināt pirkstus leļļu izgatavošanas darbnīcā. Ansis Jansons nodos savas zināšanas un prasmes kokļu un citu tradicionālo instrumentu meistarklasē. Festivāla teritorijā vīriem būs iespēja apkopt savu galvas apmatojumu Royal Dandy portatīvajā frizētavā. Visas dienas un nakts garumā lieliskā atmosfērā būs iespēja mieloties ar gardiem ēdieniem un veldzēties atspirdzinošiem dzērieniem.

Biļetes iespējams iegādāties – https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/117295 un visās Biļešu Paradīzes kasēs. Jāatzīmē, ka biļešu skaits ir ierobežots.

Be the first to comment

Leave a Reply