Pāvilostā norisināsies grupas “Līvi” dziesmu svētki

Sestdien, 28.augustā, Pāvilostā, atpūtas vietā “Fontaine city” notiks grupas “Līvi” dziesmu svētki.

Dzirdēsim gan grupas “Līvi” dziesmas koru izpildījumā ar slaveniem un mazāk slaveniem solistiem, gan vakara koncertu, kurā muzicēs Latvijā populāri un iemīļoti mākslinieki, gan spokains nakts disko pamestās fabrikas telpās.

Pulksten 15–17 paredzēts dienas koncerts, pulksten 18–23 vakara koncerts un pulksten 23  sāksies nakts disko ar DJ Rudaku.

Festivāla ideja ir pavisam vienkārša – caur “Līvu” dziesmu apvienot dažādas paaudzes, dažādu profesiju, konfesiju, politisko pārliecību un visādi citādi jaukos un dažādos ļaudis. Izveidot grupas “Līvi” dziesmu svētkus. Dažādi kori (kopā – 21) no dažādām Latvijas pilsētām koncertā izpildīs visiem zināmas un kopā izpildāmas dziesmas Jēkaba Ozoliņa redzējumā.

Dziesmu svētki notiek jau ceturto reizi. Līdz šim tie bija Liepājā. Tiem, kas tajos ir piedalījušies kaut vienu reizi, ir skaidrs, kāpēc 21 ir veiksmes skaitlis. “Līvi” dzīvi – tieši tas skanēs no katra korista mutes un ģitārista aizskartās stīgas. Katras dziesmas izpildījumā piedalīsies arī solisti – gan pagaidām vēl mazāk zināmi, gan jau slavu sasnieguši, piemēram, Guntis Veits, Normunds Pauniņš, Elviss Grodums, Emīls Dreiblats un citi profesionāļi.

Kā jau īstos dziesmu svētkos, dalībniekiem un koncerta apmeklētājiem ir nepieciešama laba atpūta un kopābūšanas prieks. Tāpēc pēc emocionālā dienas koncerta koristu un pavadošās grupas izpildījumā, visi būs pelnījuši vienu īstenu roka noslēgumu – vakara daļu, kas ļaus baudīt ne mazāk leģendāras grupas: “Otra puse” “Credo” un, protams, pasākuma vaininieki – “Līvi”.

Ar to pārsteigumi nebeigsies – akustiskas mūzikas baudījumu varēs dzirdēt arī uz mazās skatuves, kas piekļāvusies kafejnīcas “Delisnack Pāvilosta” stilīgajam sānam.

Organizatori apsola neaizmirstamu, vasaras noslēguma cienīgu piedzīvojumu – nakts diskotēka vecās fabrikas telpās.

Uz tikšanos atpūtas vietā “Fontaine city” , Sakas ielā 6, Pāvilostā 28.augustā.

Pasākuma vietā būs divas zonas – vakcinētiem un nevakcinētiem pret “Covid-19”, tāpēc aicināts ikviens. Biļetes pieejamas www.ticketshop.lv.

Be the first to comment

Leave a Reply