Pavasara metalurģija klubā “Republika”

FOTO: Exit
FOTO: Exit
Spread the love

‘’Pavasara metalurģija’’ ir mini metāla lielkoncerts, kas piektdien, 12. aprīlī pieskandinās bāra ‘’Republika’’ skatuvi.

No plkst. 20:00 uz skatuves – Igaunijas black/death metal kulta grupa “Condescension” , enerģisks melodic death metal “Exit” (Šveice), “Child of Pain” ( deathcore, Šveice) un pašmāju kvalitatīvie post/doom metal izpildītāji “Eyrth” .

“Condescension” jau labu laiku ir metāla apritē. Black metal grupa ar igauņu saknēm, taču tomēr arī ar nelielu latviskumu – vokālus izpilda Ivars Veidelis no Latvijas, darbojas grupās “Kapakmens” un “Collide” . “Condescension” jau kopš 2014. gada aktīvi koncertē un tūlīt pat, jau 10. aprīlī beidzot izdos ilgi gaidīto pirmo pilno albumu – ‘’Hellbound’’. Lai gan grupa jau ir daudz spēlējusi arī Latvijā, tomēr šoreiz atgriežas ar pavisam svaigu materiālu un jaunā albuma ‘’Hellbound’’ prezentāciju. Condescencion – Facebook, Bandcamp.

“Exit” savā daiļradē neliek vilties nevienā instancē. Grupas radītais death metal skanējums ir ļoti agresīvs un entuziastisks, taču arī melodisks, radīts, lai kārtīgi sakustinātu publiku. Grupa kopš 2009. gada ir paspējusi izdot 3 albumus un pāris reizes viesojusies arī Latvijā un ‘’Pavasara metalurģijā’’ atgriežas tūres ‘’Baltic Death Explosion’’ ietvaros ar jau ar pazīstamākajiem gabaliem, kā arī jaunākā albuma ‘’Into Darkness’’ materiālu. Exit – Facebook, Bandcamp.

“Child of Pain” ir smaga deathcore apvienība no Šveices. Grupa kopā ar “Exit” viesojas Latvijā ‘’Baltic Death Explosion’’ tūres ietvaros. Child of Pain tonis ir ļoti dinamisks un moderns. Grupa mīl uzstāties un spēlēt, tā aktīvi koncertē visās iespējamās vietās, taču tas nav traucējis izdot 3 pilnus albumus. Pēc debijas albuma ‘’Don’t be Quiet’’ iznākšanas grupā tikta veiktas reformas un jau ar ‘’Pictures’’ (2015) iznākšanu Child of Pain mērķtiecīgi dodas uz priekšu. Child of Pain – Facebook, Spotify.

“Eyrth” izveidojās kā studijas projekts 2017. gadā, taču šī gada sākumā parādījās pie apvāršņa ar spēcīgu pieteikumu – divus gadus rakstīto debijas albumu ‘’Fracture’’ un vairākiem koncertiem. Līdz šim “Eyrth” paspējuši apceļot kaimiņzemes kā arī uzstāties vairākās Latvijas pilsētās, iesildījuši arī tādas grupas kā “Conan” . Grupas stils ir ļoti atmosfērisks, taču neiedomājami smags, mūzikā jūtamas gan post metal, gan doom influences apvienojot ambient aranžējumus kā arī zemas ģitāras. Eyrth – Facebook, Bandcamp

‘’Pavasara metalurģija’’ norisināsies bārā “Republika” . Pasākuma sākums – 20:00. Ieejas maksa 5eur. Vairāk info pasākuma Facebook lapā.

Be the first to comment

Leave a Reply