Pašmāju metāla grupa Mindesign klausītāju vērtējumam nodod otro studijas albumu “Swallowed”

Albumu «Swallowed» caurvij dažādas interpretācijas par eksistenciāliem tematiem, piemēram, reliģiju, baznīcu, nāvi, dzīvi un cilvēku savstarpējām attiecībām dažādos dzīves posmos un laika periodos. Jāatzīmē, ka viedokļu daudzveidību un albuma unikalitāti veido fakts, ka tekstu autori grupā ir divi, kas demonstrē meistarīgu spēju ieklausīties vienam otrā, sadarboties un apvienot dažādas radošās vīzijas, lai radītu ko patiesi īpašu.

Albumā ir iekļautas deviņas kompozīcijas, kas tapušas laika posmā no 2018. gada līdz 2021. gadam. Dziesmas ierakstītas, miksētas un masterētas Kārļa Šteinmaņa virsvadībā.

Kā norāda grupas dalībnieki, jaunais veikums ir muzikāli smagāks un nopietnāks, kā debijas albums. Klausītāji kompozīcijās varēs sadzirdēt black metal, metalcore, thrash metal, deathcore, grindcore un citu stilu sajaukumus. Kā arī pirmo reizi grupas pastāvēšanas laikā tiek ierakstīta dziesma krievu valodā.

No debijas albuma «Filth», kas iznāca 2017. gada vasarā, grupa ir piedzīvojusi sastāva maiņu, 2020. gada nogalē, atvadoties no līdzšinējā ģitārista Vadima Maisejeviča. Vieta uz ģitārista posteni ilgi nebija tukša, to ieņēma Edgars Meijers, kurš iepriekš spēlēja grupā «Once Upon».

Grupas pirmsākumi meklējami 2015. gada nogalē, apvienojoties dalībniekiem no tādam grupām kā «Malduguns», «Dark Nexus», «Break The Norm», «Once Upon» un «Enema Express». Šobrīd «Mindesign» sastāvā ir vokālists Jānis Naglis, ģitāristi Dainis Kļaviņš un Edgars Meijers, basģitārists Edgars Ceplis un bundzinieks Kristiāns Voitkevičs.

Be the first to comment

Leave a Reply