Pašmāju indīroka grupa Tasteful izdod jaunu dziesmu “In The Dark”

Tasteful ir jauna latviešu indie-roka grupa, kas savu darbību aizsāka Ventspils mūzikas vidusskolā, un kopā spēlē nu jau mazliet vairāk par gadu.
Jaunā dziesma In The Dark ir kā ceļojums un reizē bēgšana no tukšuma sajūtas, ienirstot romantizētā optimismā, to audiāli atainojot ar kasešu atskaņotāja efektu un gaismas slēdžu tikšķiem. Lai gan dziesma ir angļu valodā, tās noslēgums iedziedāts latviski par mierpilnajām vasaras dienām, kad grupa varēs satikt savus klausītājus.

In the dark viedoklips filmēts Latvijas Mākslinieku apvienības ēkā Rīgā un Ventspils mazbānīša stacijā un drīzumā būs skatāms.
Tasteful grupas dalībnieki savu muzikālo skanējumu izkopuši, spēlējot jau citos sastāvos, kā arī Ventspils bigbendā. Dziesmu autors ir grupas vokālists un taustiņinstrumentālists Gunārs Gaumigs, grupas ģitārists un labais gariņš – Eduards Bariss, basģitārists – grūvīgais Artis Patriks Mazalis un enerģiskais bundzinieks – Markuss Ābelītis. Grupas dalībnieki apgalvo, ka mūziku iecerēts veidot dažādos stilistikas virzienos un gleznot ar plašu skaņu tembru paleti. Tasteful atbalsta dabai draudzīgu dzīvošanu, un līdz ar gaidāmo mini albumu plāno izlaist dziesmu par cilvēka vienaldzību pret apkārtējo vidi un tās problēmām, kas netieši skar mūs visus. Grupas dalībniekiem ir dažādas muzikālās intereses, kas, par laimi, savienojas kopā radošajā procesā, un tas arī padara viņus gaumes pilnus jeb Tasteful.

Be the first to comment

Leave a Reply