Pašmāju grupa TEMPUS izziņo albumu un izdod video

Spread the love

No 27. aprīļa klausītāju vērtēšanai pašmāju „post roka’’ grupa Tempus nodod savu trešo studijas albumu „DABA”, kā arī no 23. marta klausāms un skatāms Bandcamp un Youtube profilos būs grupas videoklips un albuma pirmais vēstnesis – Trona.

Kā liecina albuma nosaukums, tas būs veltīts dabas tēmai un ir īpašs ar to, ka katrs skaņdarbs būs kā vēstnesis cilvēcei no mātes dabas. Albumā kopā būs iekļauti 6 skaņdarbi, kas klausītājam liks aizdomāties par dabas nozīmi.

Grupa pie jaunā albuma strādāja kopā ar Kārli Šteinmani KS Records studijā, kas ir abu otrā savstarpējā sadarbība. Albums būs pieejams digitālā formātā lielākajās straumēšanas vietnēs, kā arī fiziskā formātā.

Tempus ir pašmāju instrumentālās rokmūzikas grupa, kas dibināta 2013. gadā. Grupa pārsvarā darbojas post roka žanrā, ko papildina ar skanējumu no dažādiem citem žanriem. Grupas kontā līdz šim ir divi albumi, ‘’The Future Is Not For Us To See’’ (2015) un ‘’Hymn For The Courageous’’ (2017), kas ir guvuši lielu atzinību visapkārt pasaulei.

Be the first to comment

Leave a Reply