Pašmāju grupa Inde Indive piedāvā klausītāju vērtējumam debijas albumu “II”

 Pašmāju grupa “Inde Indive” piedāvā klausītāju vērtējumam debijas albumu “II”. Albums ir otrais pulbicētais grupas ieraksts pēc šī gada novembrī izdotā EP “Mater Omnium”.

Grupas debijas albumā ir iekļautas četras kompozīcijas, kuras tika ierakstītas 2012./2013. gadā, bet to skaņas apstrāde pabeigta 2020. gadā. Albuma muzikālo saturu veido melanholiski tumši, apjomīga garuma skaņdarbi, kas ietērpti alternatīvā roka, postroka un postmetāla skanējumā.

“Inde Indive” savu darbību sāka 2005. gadā, kopīgus spēkus apvienojot Edgaram Vylcānam, Uģim Vilcānam, Aleksandram Vēveram un Jurģim Jakovelam. Grupa piedalījās Latgales jaunās mūzikas atmodā līdzās tādām grupām, kā Bez PVN, Dabasu Durovys, Green Novice, Sovvaļnīks u.c.

Sastāvam mainoties par grupas bundzinieku kļuva Valdis Metlāns (Green Novice), un basģitārista lomu uzņēmās Kārlis Josts (nākotnē The Sound Poets, Laika Suns, un projekta Nepāriet dalībnieks). Šajā sastāvā arī tika tika ierakstītas albumā un izdotajā EP iekļautās dziesmas. Aktīvā grupas darbība apsīka 2014. gadā.

Be the first to comment

Leave a Reply