Otro gadu pēc kārtas norisināsies brīvdabas festivāls “foRest”

Jau otro gadu pēc kārtas, 26. un 27. maijā, Jaunsvirlaukas pagastā, Jelgavas novadā, festivāls “foRest” iekustinās vasaras sākumu – brīvā dabā, mūzikas un kultūras pavadījumā.

Šogad festivāls koncentrēsies uz nospiedumiem – gan tiem, kurus atstājam ar emocijām un darbiem, gan neapturamajiem, apkārtējās dabas procesiem.

Festivāla apmeklētājus sagaida dažādāko nospiedumu savienošanās vienā laikā un telpā – pieturoties pie DIY (dari pats) tradīcijas un formāta – ar latviešu un ārzemju māksliniekiem, performancēm, meistarklasēm, aktivitātēm un jautrām sarunām.

Pēc veiksmīga festivāla pagājušajā gadā arī šogad, otro gadu pēc kārtas, festivālu rīko radošās apvienības „Helihopter” , „Vārnu Laiks” un draugi.

Šobrīd izziņoti pirmie seši mākslinieki, kas uzstāsies festivālā – synth pop apvienība KASETES, eksperimentālā roka grupa DZ, riot grrrl kvartets ŠŅK, romantic pop grunge dziedātāja KEITIJA BĀRBALE, dejai draudzīgu ritmu vijēju grupa BĒDU BRĀĻI un netradicionālu taktsmēru progroka grupa ASTON KAIS.

foRest programma tiks izziņota pakāpeniski, bet šobrīd jau zināms, ka festivāla programma tiks papildināta ar citiem latviešu un ārzemju mūziķiem, dažādām meistarklasēm, radošām aktivitātēm, diskusijām, brīvdabas kino programmu un citām aktivitātēm.

Biļetes uz festivālu pieejamas – https://ej.uz/foRest2023

Be the first to comment

Leave a Reply