NUVO aicina uz koncertiem

Latvijā, savas jaunākās tūres ietvaros, šonedēļ viesosies šveicieši “Simia Sapiens”, kas koncertu iesildīšanu uzticējuši pašmāju metāla duetam NUVO. 

Simia Sapiens savā skanējumā apkopo smagnējus Stoner rifus , intensīvus Punk ritmus un dziedošus ģitāras solo. Dziesmu tekstos skaidri tiek pausta nosodoša attieksme pret jebkāda veida netaisnību , veicinot kopēju sapratni un apspriežot sociālas problēmas. Viņu uzstāšanās vienmēr ir enerģiska un skaļa! Tas ir Šveices STONER PUNK ROCK! 

2018. gada sākumā tapa grupas NUVO debijas albums “Laiks ir asinīs”. Tas guva atzinību Latvijas metālmūzikas gada balvā kā “GADA DEBIJA”. Grupa ieguva arī kroga “Aptieka” gada balvu – “GADA SMAGĀ GRUPA”. Pēc albuma iznākšanas sekoja vairāki koncerti ārpus Baltijas robežām, kā arī tika kāpts uz skatuves ar tādām apvienībām kā SKYFORGER , HEXIS un THE BLACK DAHLIA MURDER.

Grupas skanējumu var raksturot kā divu instrumentu (bass un bungas) smagnēju post- metal sakausējumu ar klasiskās mūzikas iezīmēm, kas pielādēts ar dusmu, skumju un melanholijas pilnām noskaņām.
Šobrīd grupa aktīvi strādā pie jauna materiāla.  

Be the first to comment

Leave a Reply