Nova Koma publicē jaunā singla “Nepatiesības” videoklipu

FOTO: Reinis Priedols

Vietējā garāžroka apvienība Nova Koma publicē jaunu singlu “Nepatiesības” kopā ar mūzikas videoklipu.

Kā stāsta vokālists Mārtiņš: “Dziesma ir par situācijām, kad cilvēki gandrīz vai nejauši samelojas par pilnīgi nebūtiskām lietām. Tomēr šie sīkumi sakrājas, un galu galā savstarpējās attiecības kļūst par tukšām pieklājības frāzēm vai otra cilvēka viedokļa atbalsošanu, neatkarīgi no tā, vai tu tam piekrīti vai nē.”

Šobrīd skaņdarbs pieejams tikai kopā ar videoklipu vietnē YouTube, bet Vecgada vakarā tiks publicēts arī visos lielākajos straumēšanas tīklos un digitālajos veikalos.

Aptuveni astoņas minūtes garo dziesmu grupa rakstīja vairākus mēnešus, bet anaržiju slīpēja visos vasaras koncertos. Pats dziesmas ieraksts un apstrāde tika veikti visu gada rudeni, ģitārista Jāņa vadībā studijā ”Gateris”. Ieraksta miksēšanas procesā piedalījās arī Edvards Broders (“Broders Audio”, The Bad Tones), māsteringu veica Alberts Levics (The Bad Tones).

Videoklips uzņemts “Vagonu Halle” telpās, par ko grupa izsaka pateicību Gatim Gavaram, kā arī sūta sveicienus visiem draugiem, kas piedalījās klipa tapšanā. Operators un montieris – Krišjānis Pleiko (“Upeskino”).

Dibināta 2015. gadā, grupa Nova Koma ir četri mūziķi – Mārtiņš Vilnītis (ģitāra, taustiņi, balss), Jānis Kalvāns (ģitāra, balss), Roberts Kočots (bungas), Alise Golovacka (basģitāra, balss). Publicēti vairāki albumi, no kuriem divi nominēti Zelta Mikrofona gada balvai rokmūzikas kategorijā. Grupa aktīvi rīko koncertus kopā ar citām neatkarīgās rokmūzikas apvienībām, kā arī piedalās mazos un lielos festivālos, tajā skaitā 2022. gada festivālā “Positivus”.

Be the first to comment

Leave a Reply