Notiks ikgadējais panku koncerts “Sid Vicious Day”

FOTO: M. Pumpurs

Arī šogad, otrajā februārī, leģendārajā Vecrīgas klubā “Depo” notiks ikgadējais Latvijas pankroka koncerts  “Sid Vicious Day”. Laika gaitā šis pasākums kļuvis par ievērības cienīgu notikumu, kas noris jau vairāk kā divas desmitgades.

Gadu gaitā starptautiskās panku dienas koncertā spēlējušas daudz un dažādas Latvijas pankroka un citu saistītu žanru grupas un pēdējos gados atrasts veiksmīgs sevi jau pierādījušu, labi zināmu un jauno grupu balanss. Bez dzīvās mūzikas koncertiem, protams, ir arī dīdžeju atskaņotā punk, ska un reggae mūzika, alus, dejas, brīvība, un kopā sanākšana.

Tieši 2. februārī savu dzimšanas dienu svin labi zināmā pašmāju pankroka grupa “PND”. Vēl  koncertā uzstāsies vieni no Latvijas punk pamatlicējiem – grupa “Inokentijs Māpls” un Latvijas ska skatuves ilgdzīvotāji “All Day Long”. Svaigākas asinis pārstāvēs augsta kalibra somu / latviešu d-beat grupa no Tamperes “.338”, riot grrrl/hardcore punk apvienība “Depustūtes”, kā arī punk/hardcore grupa “Pūķis un Vella kalpi”.

Klubs “Depo” jau pēdējos teju 22 gadus atrodas Vaļņu ielā 32, pasākuma sākums plkst. 20:00. Koncertu organizē vakara jubilāri, grupa “PND”.

Be the first to comment

Leave a Reply