Notiks ikgadējais pankroka vakars “Sid Vicious Day”

4. martā klubā „Depo” notiks ikgadējais pankroka iekštelpu festivāls „Sid Vicious Day”, kurš Rīgā norisinās kopš 2001. gada.

Ukrainā notiekošais karš uzliek savus melnos akcentus arī Latvijas panku pasākumam „Sid Vicious Day”. „Latvijas pankroka skatuve ir un vienmēr ir bijusi pret karu un svešas zemes okupāciju. Sanāksim un kopā parādīsim savu attieksmi par brīvību, par mieru, par pretestību iebrucējiem un pārspēkam. Aicinām ziedot mūsu slāvu brāļiem Ukrainā! Atbalstīsim savējos un paradīsim, ka nepiekrītam Putina ideoloģijai un neatbalstām tā varmācību”, par šīgada koncertu saka viens no tā rīkotājiem, grupas „PND” solists Pavasars.

„Sid Vicious Day” ir lielākais un vecākais Latvijas iekštelpu pankroka festivāls, kurš notiek kopš 2001. gada. Koncertā ierasti piedalās gan panku mūzikas pārstāvji, gan atbalstītāji – gan Latvijas pankroka skatuves ierūsējušie veterāni, gan pavisam jaunas grupas. Ierasti pasākums notiek Vecrīgas leģendārajā klubā „Depo” Vecrīgā, Vaļņu ielā 32 un tā tas būs arī šoreiz.

Koncertā piedalās grupas „Calico”, „Pūķis un Vella kalpi”, „Apes Strong”, „Smert” („Смерть”), „All Day Long”, „Inokentijs Mārpls” un pasākuma rīkotāji „PND”. Divas no apvienībām gatavo tematisku kopīgu skaņdarbu.

„4. martā arī Tallinā notiek pankroka koncerts, kura ienākumi tiks ziedoti Ukrainas iedzīvotājiem. Pankroks pret karu. Arī mēs aicinām ziedot”, piebilst Pavasars.

Ziedojumu vākšana Ukrainas iedzīvotājiem: https://www.ziedot.lv/ukrainas-cilvekiem-4203

Balstoties uz aktuālajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem, pasākumu varēs apmeklēt tikai personas, kuras var uzrādīt sertifikātu, kas apliecina, ka viņas ir vakcinētas pret Covid-19 vai ir to pārslimojušas.

Be the first to comment

Leave a Reply