NIEDRA izdod singlu “Klusa Nakts”

Spread the love

NIEDRA laiž klajā kārtējo singlu no topošā albuma. Dziesma “Klusa Nakts” tiek nodota Latvijas radiostacijām.

Dziesma “Klusa nakts” ir tapusi sadarbībā ar Lieni Lagzdiņu (ex-“Šķembas”), taustiņu virtuozu Gintu Žilinski un basistu Jurģi Blumbergu (“Linga”, “Gelousy” u.c muzikālie projekti un grupas). Dziesma ir radīta pagājušā gadsimta 90-ajos gados kā Raimonda Kupruka (“Blind Mike”, “Re:public”) un Mika Niedras kopdarbs, un šobrīd tā ir pārspēlēta jaunā aranžējumā.

Muzikālais projekts NIEDRA ir izveidots 2020. gadā un tajā ir apvienojušies divi pieredzējuši mūziķi – vokālists Miks Niedra un ģitārists un multiinstrumenālists Andrejs Prokofjevs, kuri 90-o gadu sākumā kopīgi muzicēja vienā no to laiku populārākajām smagās mūzikas grupām “Conquest”. Arī pēc tam mūziķu ceļi ir krustojušies – pēc ģitārista Jāņa Kaurāta traģiskās nāves Niedra uzaicināja Andreju ieņemt ģitārista vietu vienā no Latvijas pirmajām grunge grupām “Blind Mike”. Dažādu dzīves kolīziju dēļ mūziķu ceļi pašķīrās, lai atkal apvienotos vienā gultnē 2020. gadā, uzsākot projektu NIEDRA.

Dziesma “Klusa nakts” ir par diennakts tumšāko laiku, kad ir iespējams pārdomāt dienā paveikto un sadarīto, saprast un piedot iespējamus apvainojumus un kopā ar visu pasauli izbaudīt nakts mieru. Un pēc katras nakts nāk jauna diena, un, atnākot gaismai, tumsa atkāpjas.

Be the first to comment

Leave a Reply