Nesanckionētās pašdarbības trio “Nodrāztie zīmuļi” publicē savu versiju Haralda Sīmaņa dziesmai “Agni” un izdod savu pirmo EP “Doma baznīcu katoļiem”

“Nodrāzto zīmuļu” draudzība ar pārlaicīgo dziesminieku Haraldu Sīmani ir bijusi katram sava un visiem kopā. Trio ne mirkli nešaubījās, kad notika lemšana par kāda pašmāju mākslinieka godināšanu, izveidojot viņa mākslas darbu “Agni” savā skanējumā jeb koverversijā. Kad dziesmas koverversija bija pabeigta (2022.janvāris), tā tika godīgi atskaņota Haraldam. “Nodrāztie zīmuļi” saņēma Meistara svētību šo dziesmu izpildīt arī turpmāk, pasniedzot to savā izpildījumā.

Dziesma “Agni” piebiedrojas nu jau klausītāju ausīs nonākušajam debijas skaņdarbam Cērt (Bende nāk). Abas kompozīcijas ir iespējams noklausīties gan Youtube gan Spotify un dažās sevi cienošās raidstacijās.

“Nodrāzto zīmuļu” pirmais EP “Doma baznīcu katoļiem” ir pieejams Spotify un pārējās platformās, kur dziesmām “Cērt (Bende Nāk)” un “Agni” piebiedrojas skaņdarbs “Izdzimtā”, kas ir stāsts par latviešu valodas grūto likteni jaunās paaudzes apziņā, kā arī smagā mantra “Bērzu sula”, ko iedvesmojuši specifiski sanskrita teksti.  Visi skaņdarbi ar noskaņas/teksta video artodami arī youtube platformā.

Be the first to comment

Leave a Reply