NEMIERS aicina uz Nemiera Festivālu 2021

Lai atvadītos no vasaras ar smagu blīkšķi un skaļu glanci 4. septembrī, bārs Nemiers piedāvā iespēju jaudīgo Nemiera Festivālu 2021 – tas notiks jau sesto gadu pēc kārtas.  Šis mūzikas pasākums ik gadu satuvinājis visa vecuma apmeklētājus, un šis gads nebūs izņēmums. 

Rokmūzikas piedāvājums mīsies ar kuplu un raibu aktivitāšu klāstu, piedāvājot apmeklētājiem ne tikai pilnībā ieslīgt smago grupu sniegtajā eiforijā, bet arī noķert neordinārus piedzīvojumus, nepametot festivāla teritoriju.

Festivāla programmā:

 Sanctimony

 Sever

 Bloody Heels

 Mindesign

 Fools on Parade

 Tribes of the city

Pieminēšanas vērts ir Tribes of the City jaunākais albums Rust and Gold, kas tika nominēts Eiropas neatkarīgās mūzikas balvai IMPALA kā arī ieguva Austras balvu par Latvijas labāko 2019. gada ierakstu. Tas tapis pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda piešķirtajam finansējumam un Austras stipendijai. Sagaidāms, ka tieši vairākas no jaunākajām Tribes of the City kompozīcijām tiks atskaņotas arī Nemiera festivāla laikā. Pēdējo reizi uz festivālu skatuves grupa pilnā sastāvā kāpusi pirms 6 gadiem, Positivus festivālā 2015.gadā.

Lai izraibinātu kopējo ainu, pasākumu papildinās Šibari (japāņu estētiskierotiskā sasiešanas māksla), Olafs Taube ar savu radošo komandu un tintes pieskārienu uztetovēs mierīgu vai nemierīgu tetovējuma dizainu pēc paša izvēles, īpašā darbnīca nodrošinās iespēju apdrukāt apģērbu ar Nemiera simboliku, kā arī uz vietas būs iespēja saņemt jaunā tipa Covid ID sertifikātu (www.covidid.lv).

Kopējā festivāla noskaņu visas dienas garumā palīdzēs uzturēt DJ Džonsone, Nemiera un Jagermeister bārs. Tiem, kuriem nebūs iespēja klātienē baudīt festivālu, www.nemiers.lv nodrošinās iespēju pasākumu klausīties tiešraidē. 

Lai jebkuram apmeklētājam būtu iespēja interaktīvā veidā piedalīties pasākumā, Nemiers aicina ikvienu nepalaist garām konkursus, kas tiks izspēlēti pasākuma laikā. Galvenā balva – Nemiera bāra pavēlnieks nakts garumā! Kļūsti par pilsētas nemierīgākā bāra bārmeni uz vienu nakti un piedzīvo īstu rock’n’roll ar dejām uz bāra skatuves, uguns šovu, un bāra rīta mērcīti. Paralēli grupu koncertiem un festivāla aktivitātēm, ikvienam būs iespēja iegādāties Nemiera festivāla grupu merchu.

Ieeja tikai ar sertifikātiem vakcinētām vai Covid pārslimojušām personām, tādējādi festivāla laikā tiks ievērots ‘’zaļais’’ drošības līmenis. Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez maksas.
Uzzini vairāk un piesakies https://ej.uz/NEMIERA_FESTIVALS_2021

Be the first to comment

Leave a Reply