Mūziķis Jānis Irbe aicina noklausīties jauno dziesmu “Virtuve Ar Mums”

Mūziķis Jānis Irbe aicina noklausīties jauno dziesmu “Virtuve Ar Mums”

Jaunā dziesma “Virtuve Ar Mums” seko 2019. gadā izdotajam albumam. Lai arī iepriekš šīs dziesmas versijas bija šur tur izskanējušas, dziesma nebija ierakstīta. Jaunā studijas versija tika ierakstīta salīdzinoši nesen. Mērķtiecīgi tika izcelts elektriskās ģitāras skanējums, kas savienojas ar dinamiskām bungām un basu.

Dziesma, galvenokārt, ir par nepabeigtām lietām, kas cilvēku dzīvēs vēl ir jāizdara vai jāuzlabo, bet ne tikai – dziesma uzsver nepieciešamību mirkļus izdzīvot nesteidzīgi, lai tie kļūst neaizmirstami, kā fotogrāfijā, kurā vēl pēkšņi kas sakustētos – vēl mirkli, vēl nedaudz. Kā arī virtuve, protams, bieži ir vieta, kur sākas diena un ir patīkami, ka tur tā tur sākas labi. Bet, ja skatāmies uz to visu mazliet dziļāk, tad ar “Virtuve” var saprast arī radošo vietu gan mūzikā, gan citās sfērās. Tad nu visiem novēlu  “radošumu ar mums”!

Mūzikas un teksta autors ir Jānis Irbe, kas arī ir iespēlējis ierakstā dzirdamos instrumentus un ierakstījis šo dziesmu. Miksēja Jānis Irbe un Gints Sola, māsterēja Gints Sola. Dziesmas vizuālā noformējuma autors ir Mārtiņš Locs.

Be the first to comment

Leave a Reply