Modernā roka apvienība “Satellites LV” pirmo reizi uzstāsies festivālā “Saldus Saule”

Modernā roka apvienība “Satellites LV” ar jaunām dziesmām un jaunā sastāvā pēc ilgākas pauzes atgriežas uz lielāko festivālu skatuvēm. Pirmo reizi grupa šovasar uzstāsies arī senākajā Latvijas rokfestivālā “Saldus Saule 2024”.

“Esam priecīgi, ka beidzot savā padarīto darbu sarakstā drīzumā varēsim izsvītrot šo tradīcijām bagāto festivālu. Ar nepacietību gaidām tikšanos ar “Saldus Saules” publiku,” komentē grupa.

Pagājušā gada izskaņā grupa laida klajā jaunu singlu “Asaras”, kas iezīmē atgriešanos pie ģitārmūzikas saknēm. Šī ir pirmā dziesma, kuras ierakstā piedalās grupas jaunais basģitārists Andris Apinis (“Rīgas Modes”).

“Grupas sastāva maiņa, arī dažādi trauksmaini notikumi mūsu visu dzīvēs, likuši grupai atgriezties pie ģitārās balstīta skanējuma. Satricinājumi agri vai vēlu skar ikvienu, svarīgi ir spēt piecelties kājās un turpināt virzīties uz priekšu. Bez patiesām asarām šī virzība nav iespējama,” kompozīcijas vēstījumu komentē teksta autors Jānis Žilde.

Festivālā būs iespēja dzirdēt gan “Asaras”, gan vēl dažas pavisam jaunas dziesmas, kā arī grupas pazīstamākos hitus “Pirmais”, “Grāvējs”, “Publiskā vieta” u.c.

Festivālā “Saldus Saule” šogad uzstāsies arī tikko koncertēt atsākušais Detlef, populārā poproka apvienība “Sudden Lights”, poētiskais reperis Fiņķis, kā arī leģendārie “Dzelzs vilks”, “Līvi”,  Felikss Ķiģelis un daudzi citi Latvijā iemīļoti mūziķi.

Pilna Festivāla Mākslinieku Programma:

THE FACTOR, GARU PAGRABS, RĪGAS MODES, SATELLITES LV, PIRMAIS KURSS, SUDDEN LIGHTS, DETLEF, SKYFORGER, INOKENTIJS MĀRPLS, BALOŽU PILNI PAGALMI, LAPSENE, ČIPSIS UN DULLAIS, FIŅĶIS, CARNIVAL YOUTH, FELIKSS ĶIĢELIS, DZELZS VILKS, LĪVI, INDYGO.

Biļetes uz festivālu “Saldus Saule” pieejamas festivāla mājas lapā www.saldussaule.lv un biļešu  tirdzniecības vietās visā Latvijā. Festivāla organizatori aicina biļetes iegādāties jau šobrīd, jo tuvāk festivālam biļešu cenas pieaugs. Vecāku pavadībā bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) festivāla teritorijā ieeja bez maksas.

Be the first to comment

Leave a Reply