Melodiskā roka grupa “Bezvējš” apvienojas ar Jāni Bukumu, lai Saulgriežos izdotu jaunu dziesmu “Saulesgrieži balti nāca”

Grupa “Bezvējš” var lepoties ar tradīciju – katros Saulgriežos, pulcinot ap sevi muzikālos draugus un domubiedrus, izdot jaunu dziesmu.

Arī šis gads nav izņēmums. Pieaicinot Latvijas roka flagmani Jāni Bukumu, “Bezvējš” nu jau trešo gadu pēc kārtas Saulgriežu laikā laiž klajā jaunu dziesmu.
Jaunās dziesmas “Saulesgrieži balti nāca” mūzikas autors ir Fēlikss Ķiģelis, ar kuru grupai ir sena muzikāla draudzība, bet vārdus sarakstījis Elmārs Smiltenieks. Dziesmu miksējis ir Kārlis Šteinmanis.

Atgādinām, ka šajā rudenī tika izdots “Bezvēja” pirmais studijas albums “Saknes”, kurā ir iekļautas 10 jaudīgas kompozīcijas. To mūzikas autori ir Māris Smiltenieks, Māris Minkevics un Fēlikss Ķiģelis, savukārt visu dziesmu vārdu autors ir Elmārs Smiltenieks.

Grupā “Bezvējš” muzicē vokālists Māris Lūkins, ģitāristi – Māris Smiltenieks un Andris Grīntāls, basģitārists Raitis Lagzdiņš un bundzinieks Kristiāns Riekstiņš.

Be the first to comment

Leave a Reply