Maijā Rīgu satricinās ekstravagantā rokdīva DIAMANTE

26.maijā Rīgas klubā “Melnā Piektdiena” uzstāsies ekstravagantā mūsdienu smagā un alternatīva roka dīva Diamante. Šis būs mūziķes pirmais koncerts Latvijā un norisināsies “UK / Europe Dream” turnejas ietvaros.

Biļetes visā “Biļešu Serviss” (www.bilesuserviss.lv) tīklā, sākot no 19.novembra plkst. 11.00.

Ar mirdzoši safīrzilajām matu šķipsnām, fenomenālo balsi, topmodeles ieturēto vēsumu un spēcīgu tekstuālo vēstījumu amerikāņu sirēna Diamante iededz mūsdienu alternatīvā un smagā roka ugunskurā jaunu (un spilgti zilu) liesmu.

Piedzimusi Bostonā, bet uzaugusi Losandželosā Diamante kopš 7 gadu vecuma aizrāvās ar Dž.K. Roulingas un Stīvena Kinga daiļradi, kas pamudināja meiteni pievērsties dzejai, īsstāstiem un uz aktīvu darbību skolas teātrī. 

Padsmitnieces gados viņa jau “asināja zobus”, uzstājoties Sanseta bulvāra klubos. 

Par savām autoritātēm Diamante sauc Pinku, Avrilu Lavinju un “Guns N’ Roses”, taču nevar apgalvot, ka viņai piemīt rokzvaigznēm raksturīgā teiksme pēc ārišķīgām pārmērībām. Tā vietā viņa katru iespējamu brīdi veltīja sev vien raksturīga “smagā roka ar mūsdienīgu alternatīvā roka piešprici” skanējuma izstrādei un slīpēšanai.

Tāda uzcītība atmaksājās: vispirms 2015.gada aprīlī iznāk singli Good Bye un Bite Your Kiss, un drīz vien ierakstu kompānija “Better Noise Music” parakstīja līgumu ar jauno censoni. Piesaistot titulēto producentu Hovardu Bensonu (“My Chemical Romance”, “Motörhead”, “P.O.D.”, “Three Days Grace”, “Apocalyptica”, Kellija Klārksone u.c.), top debija albums “Coming In Hot”, kas klajā nāk 2018.gadā. Haunted, Coming In Hot, Had Enough, Bulletproof ir pamanāmākās albuma kompozīcijas.

Tai pat gadā iznāk Dimante un “Bad Wolves” kopdarbs Hear Me Now, kas iegūst Nr. 1 roka radiostaciju topā un ko YouTube vietnē vien noskatījušies vairāk nekā 70 miljonus reižu! 

Turpmākos 3 gadus Dimante pavada aktīvā koncertdarbībā, tai skaitā uzstājoties pirms tādām mūsdienu alternatīvā roka smagsvariem kā “Three Days Grace”, “Breaking Benjamin”, “Chevelle”,“Shinedown” u.c. 

Savukārt šī gada 7.maijā tiek izdots jauns pilnapjoma albums “American Dream”, kurā Dimante atkal sadarbojas ar Hovardu Bensonu, turklāt piesaista arī “Three Days Grace” bundzinieku Nīlu Sandersonu. Šoreiz māksliniece pilnībā kontrolē katru albuma tapšanas šķautni, taču neaizmirst paslavēt abus producentus, kuri palīdzējuši: “atdzīvināt manus stāstus un mudināja mani pieņemt savu ievainojamību.”

Klausītāju vērtējumam tiek nodota virkne hitu: Obvious (divās versijās), American DreamGhost MyselfI Love Myself for Hating You, kā arī Diamante un “Breaking Benjamin” kopdarbs – “Goo Goo Dools” hita Iris kaverversija. 

Un klausītāju atsaucība neliek vilties: “Roks JOPROJĀM ir dzīvs, dāmas un kungi! Ar šo albumu, kas atgādina “Halestorm”, “The Ptretty Reckless” un virkni citu Dimante iesviež roku jums tieši sejā! Esam tik laimīgi, ka šādas grupas uztur roku pie dzīvība šajā muzikāli sausajā periodā. Malači, ka izdevāt šīs dziesmas!”

Be the first to comment

Leave a Reply