Madonas grupa SUB SCRIPTUM izdod singlu “Kādā krāsā” un aicina sabiedrību neieslīgt galējībās

Piektdien, 7. februārī, tiek izdots singls “Kādā krāsā” un dziesmas videoklips  no pavasarī gaidāmā grupas debijas albuma “21.gs mode”.

“Jau izsenis cilvēki ir piešķīruši krāsām dažādu simbolismu un nozīmi gan apzīmējot debespuses, emocijas, slepenus ziņojumus vai pat dievības. Šobrīd, piemēram, mēs ar kādu konkrētu krāsu  itin viegli varam identificēt tautības, politiskās partijas,  ideoloģijas, seksuālās minoritātes vai reliģijas – ikvienai dzīves sfērai ir savi simboli un krāsas, bet šajā dziesmā krāsa asociē aizraušanos, slimīgu apmātību. Mūsuprāt jebkuri pārspīlējumi ir kaitīgi un toksiski – pat, ja, piemēram,  tiek pārspīlēts ar politkorektumu. Citreiz rodas sajūta, ka šis apmātību jeb krāsu rāmis ir tik ļoti košs, ka es varētu pat sajukt prātā” – tā dziesmas galveno domu raksturo grupas solists Kristers Rudzītis.

Dziesmas mūzikas un teksta autors – Sub Scriptum un Kristers Rudzītis, dziesmas producents – Aleksandrs Burijs (Oleksandr Buryi, Ukraina, strādājis ar grupām “Смысловые галлюцинации”, “Чичерина”, “Мураками”), mikss un masterings – Arnis Račinskis. Ieraksts veikts Wolk Recording ierakstu studijā. Izdevējs –  Pajāt Records. Ieraksts ir veikts ar Madonas domes un “Zaļā josta” finansiālu atbalstu.

Šī dziesma, un arī citas kompozīcijas no debijas albuma būs dzirdamas grupas Sub Scriptum singla tūrē:

07.02   21:00 Ledus skulptūru festivāls, Jelgava

            23:30 Latvijas 1. rockkafejnīca, Rīga

            03:00 Mākslas Akadēmijas karnevāls

15.02   21:00 kn Wiktorija, Liepāja

21.02   Studentu pasākumā EKA STAR, Studio 69

22.02   22:00 Limbizkvīts, Limbaži

07.03   22:00 Melno cepurīšu balerija, Jelgava.

Be the first to comment

Leave a Reply