Madonas grupa SUB SCRIPTUM izdod debijas albumu “21.gs. mode” un karantīnas laika singlu un video dziesmai “Kā mīlasstāstā”

Grupa SUB SCRIPTUM YouTube servisā publicē ilgi gaidīto debijas albuma “21.gs. mode” digitālo versiju.

Karantīna ir ieviesusi savas korekcijas arī mūzikas straumēšanas servisu ikdienā, tādēļ citos straumēšanas servisos (Spotify, iTunes, Deezer, Tidal) albums būs pieejams vēlāk. 

“Albumā “21.gs. mode” mēs atspoguļojam mūsdienu cilvēka moderno un nevienmēr līdz galam saprasto domāšanas stilu. 21. gadsimts vienīgais laikmets, kad mums reizē ir atļauts viss un tajā pašā laikā nekas. Šis laiks ir virtuāls, fiziskas  un ilglaicīgas lietas vairs nav modē, attiecības ir trauslas, politika, drēbes, lietas un domāšana – īstermiņa. Ironiski, ka arī albumu izdodam tikai virtuāli”, tā par albumu izsakās grupas solists Kristers Rudzītis – “Vēl man liekas interesanti, ka, salīdzinot ar citiem laikmetiem, 21. gadsimtam nav savas modes, proti, sava nospieduma un vēstures, ko tas varētu atstāt nākamajām paaudzēm – tāpēc katra dziesma albumā ir kā maza modīte, kuru mēs varam novērot sabiedrībā, sākot ar zaļi un atbildīgi domājošajiem, līdz tiem, kuriem par visu ir galīgi pajāt !” 

Vienlaicīgi ar albumu radiostacijām tiek izsūtīts karantīnas laika singls “Kā mīlasstāstā” un karaoke videoklips no jaunā albuma “21.gs. mode”. Videoklips ir veidots karantīnas laikā no klausītāju un grupas dalībnieku iefilmētām versijām katram par savu mīlasstāstu laikā, kad mūsu brīvība ir ierobežota. Video veidoja grupas ģitārists Alvis Kozuls. 

Albuma mūzikas un teksta autori – Sub Scriptum un Kristers Rudzītis, izņemot “Muļķe sirds” – Raimonds Pauls un Leons Briedis, albuma producenti – Aleksandrs Burijs (Oleksandr Buryi, Ukraina, strādājis ar grupām “Смысловые галлюцинации”, “Чичерина”, “Мураками”) un Arnis Račinskis, mikss – Arnis Račinskis, māsters – Lomiks. Ieraksts veikts Wolk Recording ierakstu studijā. Albuma vizuālā noformējuma autore – Ingūna Stroža. Izdevējs –  Pajāt Records. Ieraksts ir veikts ar Madonas domes un “Zaļā josta” finansiālu atbalstu. Tāpat pateicamies par atbalstu albuma tapšanā A&T TRADE, KS Gaiziņš, Baltic Block, kā arī Jānim Vilgertam, Agrim Lungevičam, Ivaram Miķelsonam un Daigai Iraidai personīgi. 

Be the first to comment

Leave a Reply