LRMA veidos projektu “Roks bez naida un robežām”

Latvijas Rokmūzikas asociācija ar projektu “Roks bez naida un robežām” ir izturējusi Latvijas Pilsoniskās alianses izsludināto projektu konkursu “Rīgas reģiona NVO izaugsmei un attīstībai 2018” starpkultūru jomā.

Projekta ietvaros izvēlēsimies mūziķus no četrām pašmāju rokmūzikas grupām, kurās darbojas dažādu tautību pārstāvji. Pirms tikšanās ar katru mūziķi izsludināsim nelielu konkursiņu mūsu lasītājiem un skatītājiem ar vērtīgām balvām no Latvijas Rokmūzikas asociācijas. Sākot ar jūliju katru mēnesi sagatavosim apskatu par vienu rokmuzikantu un video vlogu, kurā mūziķis piedalīsies. Noslēgumā uzrīkosim nelielu koncertu ar visiem mūziķiem, kuri piedalījās projektā. Projekta gaitai un konkursiem sekojiet līdzi mūsu interneta žurnālā www.lrma.lv un Facebook profilā.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” un Kultūras ministriju projekta „Par atsevišķu valsts pārvaldes uzdevumu veikšanu pilsoniskās sabiedrības attīstības un starpkultūru dialoga jomā” ietvaros. Projekta finansējuma avots ir Latvijas Republikas valsts budžets.

Be the first to comment

Leave a Reply