Liepājas klubs „Fontaine Palace” jauno gadu sagaidīs ar Žoržu Siksnu

31. decembrī Liepājas rokkluba „Fontaine Palace” Vecgada vakarā uz skatuves kāps leģendārais latviešu mūziķis Žoržs Siksna ar grupu, savukārt par pārējo muzikālo nodrošinājumu rūpēsies ilggadējie kluba dīdžeji Enkurs, Kuchieris un rokmūziķis Elviss Grodums.

 Populārais Latvijas estrādes dziedātājs Žoržs Siksna populārs kļuva septiņdesmitajos gados, uzstājoties kopā ar Viktoru Lapčenoku un Margaritu Vilcāni, taču mūziķa aktualitāte nav noplakusi joprojām – Žoržs Siksna pēdējos gados bijis arī regulārs rokfestivāla „Fontaine Festival” un kluba „Fontaine Palace” viesis. Tieši tādēļ, atsvaidzinot tradīciju Jaungada naktī kluba apmeklētājiem piedāvāt klasiskas vērtības, par muzikālo programmu gādās tieši Žoržs kopā ar savu pavadošo sastāvu un, kā ierasts, noteikti dzirdēsim ne tikai viņa dziedāšanu, bet arī klarnetes spēli. Noteikti neiztiks arī bez viņa populārākajiem hītiem „Genoveva” un „Muļķe sirds”.

Žoržs Siksna uz skatuves kāps īsi pēc pusnakts un gaidāms, ka koncerts norisināsies vairākās daļās.

Jaungada sagaidīšanas balle sāksies plkst. 23:00 un līdz pat 6:00 rītā – gan pirms, gan pēc koncerta, par muzikālo noformējumu gādās ilggadējie kluba „Fontaine Palace” dīdžeji Enkurs, Kuchieris un labi zināmais Liepājas rokmūziķis Elviss Grodums.

„Fontaine Palace” ir viens no pašreiz senākajiem Latvijas klubiem un atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Biļetes uz pasākumu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv, pasākuma vakarā klubā to cena būs augstāka.

Be the first to comment

Leave a Reply