Liepājas grupa “Windcity rockband “Flying Bra”” publisko pirmo singlu un tā video no ieplānotā debijas albuma

Flying Bra
Flying Bra
Spread the love

4.jūlijā plkst. 10:00 vēju pilsētas – Liepājas – grupa “Flying Bra” sociālo tīklu vietnēs Facebook un Youtube sabiedrībai publisko dziesmas “Ātrums sirdī” video, kas ir kā prezentācija topošajam debijas albūmam. Dziesmas stāsts ir par motociklistu dzīvi, reizē mežonīgu, skarbu un vienlīdz romantisma pilnu – par visu, ko tā dod un diemžēl arī paņem sev.  Dziesmas teksta autors ir grupas pirmā sastāva bundzinieks Zintis Lākutis. Mūzikas autori ir visi grupas pašreizējie dalībnieki. Dziesma audio versijā būs klausāma arīdzan Spotify, iTunes, Soundcloud, un citur.

“Windcity Rock Band “Flying Bra”” tika izveidota 2016. gada sākumā. Šobrīd “Flying Bra” sastāvā ir grupas viens no pamatlicējiem – vokāls Kaspars Šīmanis, ģitāristi – Krists Dēvics un Ivars Lūsēns, basģitārists – Dainis Pusaudzis, un nesen grupai pievienojies, pēc ilgstošas prombūtnes Liepājā atgriezušais bunģieris Renāts Gabaliņš.

Līdz šim “Flying Bra” kāpuši uz skatuves dažādos festivālos – “Summer Sound”, “Rockin` Liepāja”, “Virgafest”, “Bildes”, u.c., kā arī uzstājušies ar solo koncertiem vairākos klubos un pasākumos Latvijā. Šis gads grupai ir bijis piepildīts, sākot no nopietnas uzvaras gada sākumā radio SWH TOP Priekšnams un beidzot ar daudziem koncertiem līdz pat šim mirklim un visa gada garumā arī turpmāk. Rudens sesija lielākoties tiks veltīta jauno skaņdarbu ierakstiem, lai pavisam drīz izdotu debijas albūmu.

Tuvākie koncerti šobrīd:

06.07 Klubā “Melno cepurīšu balerija”, Jelgavā

07.07 Atpūtas parkā “Pērkone”, Liepājā

20.07 Klubā “Fontaine Palace”, Liepājā

21.07 Motofestivālā “Kurland bike meet”, Ventspilī

11.08 Moto saietā “Vēja brāļu ordeņa Biker Party”, Saulkrastos

 

Grupas nākotnes plānos ir iegūt pieredzi dalībā starptautiskos festivālos, pieredzes apmaiņas braucienos un meistarklasēs, uz ko mērķtiecīgi dodas, iepazīstinot ar sevi dažādu festivālu un pasākumu organizatorus kā tuvajās Baltijas valstīs, tā Skandināvijā, Polijā, Vācijā, u.c.

Video skaties www.facebook.com/flyingbra un www.ej.uz/atrums-sirdi-flaying-bra

Video: Ritvars Sproģis ar OHM.LV

Sadarbības partneri – LOC Olimpiskais centrs, salons “Matu zagtuve” un Liepājas POP/ROK Skola.

Be the first to comment

Leave a Reply