Liepājā notiekošais “Summer Sound” festivāls tiek apbalvots ar divām Izcilības balvām

FOTO: Lauris Vīksne

Pagājušajā nedēļā, Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvas ceremonijā, aizgājušās vasaras lielākais festivāls “Summer Sound” tika apbalvots ar divām balvām –  Izcilākais notikums Kurzemē un arī Izcilākais 2022. gada festivāls.

Festivāla organizatori ir pateicīgi par industrijas dalībnieku izteikto novērtējumu, kas nebūtu iespējams bez pašu Kurzemnieku, it īpaši Liepājas iedzīvotāju, pilsētas vadības un uzņēmēju līdzdalības. “Desmit gadu laikā ar kopējiem spēkiem esam radījuši svētkus, kurus atzinīgi novērtē gan apmeklētāji, gan profesionāļi, industrijas dalībnieki. Tas dod papildus motivāciju strādāt ar vēl lielāku jaudu. Jau drīz atkal tiksimies lielākajā, un nu, izcilākajā vasaras piedzīvojumā Liepājā,” ar gandarījumu saka festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Latvijas Pasākumu foruma Izcilības balvas tiek pasniegtas trešo gadu pēc kārtas, ar mērķi izcelt pasākumu jomas profesionāļi izcilo darbu, izcilākos pasākumus un notikumus. Pasākumu izcilības balvā uzvarētājus nosaka nozares profesionāļi balsojumā, kas pieejams vairāk nekā 2000 pasākumu nozarē strādājošo.

Festivāls “Summer Sound”, kas 2022. gadā norisinājās jau 10. reizi ir kļuvis par lielāko festivālu Latvijā un vienu no nozīmīgākajiem vasaras brīvdabas notikumiem Baltijā. Piedāvājot bagātīgu mūzikas un izklaižu programmu, aizvadītajā gadā pulcēja vairāk kā 40 tūkstošus apmeklētāju. “Summer Sound 2023” notiks šī gada 4. un 5. augustā skaistākajā Baltijas pludmalē, Liepājā.

Be the first to comment

Leave a Reply