Liepājā koncertēs Marko Mendoza (Marco Mendoza)

Spread the love

13. oktobrī Liepājas rokklubā „Fontaine Palace” notiks ilggadējā grupu „Thin Lizzy”, „The Dead Daisies” un „Whitesnake” basģitārista Marko Mendozas solokoncerts.

Liepājā Marko ieradīsies ar pavadošo sastāvu savas rudens Eiropas tūres ietvaros. Kā saka mūziķis pats, nav daudz lietu pasaulē, ko viņš kā basģitārists nevarētu, vai nebūtu darījis – Marko Mendoza koncertējis un ierakstījis albumus ar tādiem rokmūzikas smagsvariem kā „Thin Lizzy” (kur bijis vairākkārtējs, ilggadējs dalībnieks), „Whitesnake”, „Ted Nugent, „Lynch Mob”, John Sykes un pastāvīgi spēlē ar savu grupu „The Dead Daisies”.

Marko ir dinamisks mūziķis, vienlīdz ērti jūtoties gan izpārdotos stadionu koncertos, gan uz mazām skatuvēm vietējos bāros un tikšanās ar faniem, plašas intervijas un personīga piesaiste saviem projektiem nekad nav bijusi problēma – mūziķis ir patiess tajā, ko dara un dara to ar nedziestošu degsmi. Marko Latvijā viesosies, prezentējot savu jaunāko soloalbumu „Viva La Rock”. Par pašmāju iesildītājiem izvēlēta Latvijā pazīstamā ģitārista Harija Zariņa rokgrupa „Colt”.

Klubs „Fontaine Palace” atrodas Liepājā, Dzirnavu ielā 4. Ieeja no plkst. 22:00, koncerta sākums 23:00. Biļetes pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un, kā ierasts, iepriekšpārdošanā to cena ir lētāka.

Be the first to comment

Leave a Reply