Liepājā ar koncertu atgriežas Marko Mendoza

Piektdien, 26. aprīlī ar koncertu Liepājas klubā „Fontaine Palace” atgriežas agrākais un tagadējais grupu „Thin Lizzy”, „Whitesnake”, „The Dead Daisies” basģitārists Marko Mendoza (Marco Mendoza).

Pēc veiksmīga un enerģiska, rokenrola pārpildīta koncerta Liepājā savas pagājušā gada rudens koncerttūres ietvaros, mūziķis nolēmis pildīt solījumu un atgriezties Latvijā pēc iespējas ātrāk. Šis brīdis ir pienācis – 26. aprīlī Marko Mendoza atkal kāps uz rokkluba „Fontaine Palace” skatuves.

Marko Mendoza koncertējis un ierakstījis albumus ar tādiem rokmūzikas smagsvariem kā „Thin Lizzy”, kur bijis vairākkārtējs, ilggadējs dalībnieks, „Whitesnake”, Ted Nugent, „Lynch Mob”, John Sykes un pastāvīgi spēlē ar austrāļa Deivida Lovija (David Lowy) supergrupu „The Dead Daisies”, kurā cita starpā apvienojušies „Motley Crue”, Dio, „Whitesnake” un „Journey” pastāvīgie mūziķi.

Tie, kas apmeklēja Marko pagājušā gada koncertu, kad mūziķis Latvijā viesojās pirmoreiz, zinās, ka basģitārists vienlīdz labi jūtas gan lielos klubos, gan vietējos bāros un labprāt aprunājas ar apmeklētājiem, esot brīvs no rokstāru stereotipiem.

Liepājā Marko Mendoza grupas sastāvā ir arī Maikls Makristals (Michael McCrystal) un Kails Hjūzs (Kyle Hughes) no Lielbritānijas.

26. aprīļa koncertā ieeja būs atvērta no 23:00, bet koncerta sākums paredzēts pusnaktī. Biļetes par izdevīgāku cenu pieejamas interneta vietnē www.ticketshop.lv

Be the first to comment

Leave a Reply